2026. Június 28. - Levente, Irén

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


Peti79 | 2016-10-10 19:36

Tisztel fórumtársak!

Tudna nekem valaki segíteni abban hogy hol találom meg az autóm színkódját 2003-as Mazda 6 ?

Köszönöm!

mazda-auto.hu | 2016-10-10 16:02 rasotamas részére

Műszaki vizsgán egyből kiderül és bukás a vége, a sárga lámpa valószínűleg előbb-utóbb bejelez. Az autót nem biztos, hogy vész üzembe kapcsolja, de nincs kizárva

mazda-auto.hu | 2016-10-10 15:54 west10 részére

Klímaszerelőnek kellene átvizsgálni az autót, ez így nem normális működés. Előtét ellenállás, szelep vagy gáz gond is lehet...

mazda-auto.hu | 2016-10-10 15:06 goldmarci részére

Első körben üzemanyagszűrőt kellene cserélni, debefecskendező vagy lendkerék problémára is utalhat

west10 | 2016-10-08 16:38

Sziasztok!
2005ös évjáratú 2.0 benzines mazda 6 osom van.

Automata klímám van, és azt vettem észre, hogy amikor bekapcsolom a hűtést/fűtést, a hűtő ventillátorom folyamatosan megy, megállás nélkül, függetlenül hogy mennyire állítom a benti hőmérsékletet. Amikor kikapcsolom a fűtést, akkor már nem.

Szerintetek ez normális??

rasotamas | 2016-10-07 13:57 mazda-auto.hu2 részére

EGR hibákra, pl P0401 vészüzemmódba lép az autó, vagy normálisan működik? Tehát levakolt EGR-rel semmit nem szabad észrevenni?

goldmarci | 2016-10-07 10:14

Sziasztok! 

2005-ös, 2,0Dízelem van. A problémám a következő… Autópályán 130 körül, amikor 5ösben kb2,6 pörög a motor, és itt tartom fixen, nem gyorsítok, nem lassítok, akkor pár másodperc múlva el kezd rángatni az autó. Ahogy lassítok, vagy adok odalépek elmúlik.  Más sebességnél nem tapasztaltam 120-nál, illetve 140-nél sem. Ha van ötletetek,azt megköszönném. üdv

mazda-auto.hu2 | 2016-10-07 09:43 tibor81 részére

A leggyakoribb ok a befecskendező, vagy a füstgáz visszavezető rendszerer (EGR) hibája.

norbi0 | 2016-10-05 14:05

Tisztelt szakértő!

2006-os 1.8-as Mazda 6-osom van.

A motor hőfok mutató csak alacsony sebességnél(parton felfelé) áll be a normális állásba. Városi közlekedésnél is közel normális, de inkább alatta. Országúton pedig szinte alig emelkedik az alapállástól.

Mi lehet a probléma? 

Válaszát előre is köszönöm.

 

pusi65 | 2016-10-04 19:06 man200 részére

Többautós tapasztalatom alapján ez egy nagyon jó olaj! 

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Diablo GT 1999

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm

Tengelytávolság: 2650 mm

Hasmagasság: 110 mm

Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°

Szelepek száma: 48

Furat/löket: 87 / 84 mm

Lökettérfogat (cm3) : 5992

Sűrítési viszony: 10,7:1   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés 
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):  574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500

Sebességfokozatok száma: 5

Hátsókerékhajtás

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp

Végsebesség: 338 km/h

Több autó