2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










Peti79 | 2016-10-10 19:36
Tisztel fórumtársak!
Tudna nekem valaki segíteni abban hogy hol találom meg az autóm színkódját 2003-as Mazda 6 ?
Köszönöm!
mazda-auto.hu | 2016-10-10 16:02 rasotamas részére
Műszaki vizsgán egyből kiderül és bukás a vége, a sárga lámpa valószínűleg előbb-utóbb bejelez. Az autót nem biztos, hogy vész üzembe kapcsolja, de nincs kizárva
mazda-auto.hu | 2016-10-10 15:54 west10 részére
Klímaszerelőnek kellene átvizsgálni az autót, ez így nem normális működés. Előtét ellenállás, szelep vagy gáz gond is lehet...
mazda-auto.hu | 2016-10-10 15:06 goldmarci részére
Első körben üzemanyagszűrőt kellene cserélni, debefecskendező vagy lendkerék problémára is utalhat
west10 | 2016-10-08 16:38
Sziasztok!
2005ös évjáratú 2.0 benzines mazda 6 osom van.
Automata klímám van, és azt vettem észre, hogy amikor bekapcsolom a hűtést/fűtést, a hűtő ventillátorom folyamatosan megy, megállás nélkül, függetlenül hogy mennyire állítom a benti hőmérsékletet. Amikor kikapcsolom a fűtést, akkor már nem.
Szerintetek ez normális??
rasotamas | 2016-10-07 13:57 mazda-auto.hu2 részére
EGR hibákra, pl P0401 vészüzemmódba lép az autó, vagy normálisan működik? Tehát levakolt EGR-rel semmit nem szabad észrevenni?
goldmarci | 2016-10-07 10:14
Sziasztok!
2005-ös, 2,0Dízelem van. A problémám a következő… Autópályán 130 körül, amikor 5ösben kb2,6 pörög a motor, és itt tartom fixen, nem gyorsítok, nem lassítok, akkor pár másodperc múlva el kezd rángatni az autó. Ahogy lassítok, vagy adok odalépek elmúlik. Más sebességnél nem tapasztaltam 120-nál, illetve 140-nél sem. Ha van ötletetek,azt megköszönném. üdv
mazda-auto.hu2 | 2016-10-07 09:43 tibor81 részére
A leggyakoribb ok a befecskendező, vagy a füstgáz visszavezető rendszerer (EGR) hibája.
norbi0 | 2016-10-05 14:05
Tisztelt szakértő!
2006-os 1.8-as Mazda 6-osom van.
A motor hőfok mutató csak alacsony sebességnél(parton felfelé) áll be a normális állásba. Városi közlekedésnél is közel normális, de inkább alatta. Országúton pedig szinte alig emelkedik az alapállástól.
Mi lehet a probléma?
Válaszát előre is köszönöm.
pusi65 | 2016-10-04 19:06 man200 részére
Többautós tapasztalatom alapján ez egy nagyon jó olaj!