2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










dpf_killer | 2016-08-23 20:09 mazda-auto.hu részére
Alváz :
JMZGJ696661311226
Köszi!
Figyelmesen olvasva a kezelésit: 0w-20 de alternatívaként az 5w-30 használható és gondolom az 5w-30 az “összes” autóba jó legalábbis a márkaszervízben megfordulók zömébe.. abból tartanak.
Fjodorov | 2016-08-23 18:46 mazda-auto.hu részére
Az alvázszámom: JMZGHA9C611494359 , fáradozását előre is köszönöm!
mazda-auto.hu | 2016-08-23 14:41 Pump részére
A láncnyúlást nem jelzi hibalámpa, műszeres diagnosztika, hibakód olvasás szükséges
mazda-auto.hu | 2016-08-23 14:37 dpf_killer részére
Kérnék egy alvázszámot a pontos azonosításhoz
mazda-auto.hu | 2016-08-23 14:34 Fjodorov részére
Kérnék egy alvázszámot és utánanézek a lehetőségeknek
mazda-auto.hu | 2016-08-23 14:33 Luddo részére
Az újnak kb 170000.- Ft az ára, ha nem rég tették bele, akkor az látszik az állapotán. Ezt a költséget már kevesen vállalják, inkább felújíttatják, arra még garanciát is adnak
Pump | 2016-08-22 18:55
Tisztelt Mazda-Autó!
Nekem van egy Mazda 6 2.3 Gt 2003 évjáratú autóm. A következő a problémám: Ha leforgatom az autót tiltásig, amikor letilt akkor felvillan a motorhibakód és a csúszós út piktogramm egyszerre, ami pár napig ott marad. Ez mitől lehet? A főtengely jeladót és a vezérműtengely jeladót kicseréltük, azonban ez a hiba sajnos a mai napig fennáll. Létezik az, hogy mindez a vezérműlánc megnyúlása miatt van? Válaszotok előre is köszönöm.
dpf_killer | 2016-08-22 18:34
2015-s Mazda 6 2.0 (LOW) 20E km-s szervízen voltam márkaszervízben , a munkalap szerint 5W30 -s olaj került bele (0020MO5W30) DEX még a kezelési kézikönyv szerint értelmezésem szerint 0W20-s kell bele !?
Mi az önök álláspontja ? Az olajdoktoros cikkek alapján nem minegy hogy 5W vagy 0W tehát a hideg oldal nagyon nem azonos..
Köszönöm
SB
Fjodorov | 2016-08-22 16:32
Tisztelt Mazda-Auto!
Friss tulajdonosa lettem egy Mazda 6 2.2 GT Editionnak 2012-es évjárat.
Kezelési kézikönyvet keresek, van-e lehetőség esetleg Önöktől beszerezni (akár elektronikus formában)?
Luddo | 2016-08-22 16:08 mazda-auto.hu részére
Elvileg újat tettek be,azt mondták. Hogy tudom kideriteni hogy valóban betették e az újakat?