2026. Június 28. - Levente, Irén

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2016-08-22 13:47 west10 részére

A hővédők és a kipufogó vizsgálata nem nagy költség, mindenképpen érdemes, sőt a leömlő tömítése is okozhat ilyen hangot, de a motorból is jöhet...

mazda-auto.hu | 2016-08-22 13:03 Meet2Domain részére

Takarítással/tisztítással kell kezdeni, nem szabad egyből cserélni, de a 2,0 benzinesé teljesen más

mazda-auto.hu | 2016-08-22 12:58 tomasso részére

Ehhez nincs köze a gyertyának, inkább a gázt kellene ellenőriztetni, mert ha nagy a nyomás, akkor jobban terheli a motort

mazda-auto.hu | 2016-08-22 12:56 tomasso részére

Amennyiben márkaszervizben volt szervizelve, akkor látható a DSR-ben az elvégzett munka. Ehhez kérnék egy alvázszámot és megnézem a gyertyacserét. Trafót nem kell cserélni, csak meghibásodás esetén. A távirányító elemének a feszültségét kellene megmérni, mert 3V alatt nem mindig működik megfelelően.

mazda-auto.hu | 2016-08-22 12:51 Luddo részére

Beépítés előtt a befecskendezők be lettek vizsgálva?

west10 | 2016-08-21 09:35

Sziasztok!
Teljesen tanácstalan vagyok.
Írtam már ezelőtt, hogy  kerregő hang hallatszódik a motortérből ( de inkább a motor hátsó része felől) miután bemelegedett a motor. A hang gázadáskor hallatszódik, főleg amikor gyorsítok 1-es 2es sebességi fokozatba, utána nem hallom. ha nincs sebességi fokozatban és gázt adok is hallatszódik, illetve tolatáskor!

Az első szervizbe azt mondták, hogy feszítőgörgőket , és hosszbordásszíjat kell kicserélni. ami 80 000 Ft. Mondom nem, inkább szakszerviz.

Márkaszervizbe azt mondták hogy a hosszbordásszíjat nem kell cserélni, feszítőgörgőket se, viszont van egy kisebb görgő a hosszbordásszíjnál ami nem jó. 20 000 Ft. Mondom legyen, csináljuk meg
De a probléma nem múlt el :(

Mentem a 3. szervizbe, ahol meghallgatták, és ők meg a kipufogó hővédő lemezét mondták problémásnak.

Szval 3 helyen is voltam. Mindenki mást mond, az átvizsgálás árait elkérik, de a probléma nem múlik el.

Valakinek nincs valami ötlete?

Egy 2005 ös 2.0 benzines hatosról lenne szó

Köszönöm szépen!!

Pump | 2016-08-19 20:45 BobbyEwing részére

Szia!

 

Sikerült a hiba okára rájönnöd? Nekem is hasonlót produkál az autóm, csak nekem tiltásnál adja be ezt a 2 piktogrammot. Nekem 2.3 Gt benzinesem van…

Várom a válaszod...

Meet2Domain | 2016-08-19 15:40

Tisztelt Mazda Szekértő(k)!

Autóm ivásra adta a fejét :) 12,5 liter/100, és messze nem adja le az elvárt teljesítményt. Diagnosztika lámpa világít, elvittem hát terápiára. Azt mondja ember, hogy a szívócsonkban lévő szelepek vannak leragadva, még nem csinált ilyent, de szerinte legjobb lenne, ha szívócsonkot cserélnénk, nézzek hozzá valamit.
Kérdéseim:
- Azokat a szelepeket szívócsonk leszerelés után lehet tisztítani, vagy valami ráolvasással működésre bírni, hogy ne kelljen komplett cserélni?
- Az autó Mazda 6 - 2.3i GT, automata, összkerekes, gyártás éve 2003. Ha mindenképpen komplett kell cserélni, akkor mondjuk a 2000 ccm-es bengás szívócsonk jó hozzá? Esélyesebb, hogy ilyent találjak, az enyém eléggé ritka fajta.

Előre köszönöm a szakértő tanácsukat!

tomasso | 2016-08-18 19:42 tomasso részére

Van még 1 dolog:

Mikor klímával megyek érezni rajta hogy ránt egyet az autón,gondolom mikor bekapcsol a klímakompresszor..

Esetleg utalhat e ez is a rossz gyertya vagy gyujtótrafóra?!

tomasso | 2016-08-18 19:39

Tisztelt Mazda-auto!

Adott 2012 155le benzinmotor,2000-es fordulatig picit rángat ha nagy gázzal gyorsítok ha kisebbel.
Most 117ezer kilométer van az autóban(elvileg)Esetleg honnan lehet kideríteni hogy volt e már benne cserélve gyujtótrafó+gyertya?Esetleg légtömegmérő hiba lehet e?

És nehezen nyitja a távirányító az autót,ha sokat áll pl 4-5órát nehezen nyitja ki ha megyek vele 1km-t akkor pedig mindenre reagál…

Köszönöm válaszát...

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Ferrari 288 GTO 1984

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm

Tengelytávolság: 2450 mm

Hasmagasság: 120 mm

Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok

Szelepek száma: 32

Furat/löket: 80 / 71 mm

Sűrítési viszony: 7,6:1

Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5 
Lökettérfogat (cm3):     2855     
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     496/ 3800

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8

Végsebesség: 305 km/h

Több autó