2026. Június 28. - Levente, Irén

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu2 | 2015-12-04 10:48 galjano részére

Nem jelzi.

mazda-auto.hu2 | 2015-12-04 10:45 Akos1994 részére

Lehet kettőstömegű lendkerék, motortartó bak, de igazából látni kellene az autót.

mazda-auto.hu2 | 2015-12-04 10:43 bal700 részére

Először az akkumulátort kellene megmérni, hogy jó-e, illetve hogy a generátor rendesen tölt-e.

Ha ezek jók, az üzemanyagrendszer tömítettsége a következő, az is okozhat ilyen tüneteket.

mazda-auto.hu2 | 2015-12-04 10:36 mpasztor85 részére

Azutolsó szervize 2010. 07. 04-én volt, addig végig szervizelték. Ha kapok egy kilóméter állást, megírom, hogy reális, vagy sem.

Láncos a motor, nem kell benne vezérműszíjat cserélni.

Morzsi007 | 2015-12-03 11:37 alk3sh részére

Köszi a választ!

alk3sh | 2015-12-03 09:58

Az a jelenség hogy bármely fokozatban ha gyorsítok az adott fordulatszámtól függetlenül rángat egyet a motor az mire utalhat?

Ez előfordul 2.-6. fokozatig szinte mindegyiknél, de csak amikor konkrétabb gázadást csinálok, 1 sec sem az egész után minden tökéletes... nem kell hogy váltás után elég ha csak utolérek valakit s motorfékkel lassulok, majd odalépek s akkor történik..

sajnos nem igazán tudom merre induljak el a témában... van valakinek hasonló tapasztalat vagy esetleg tényleges megoldás irányára utaló javaslata?

alk3sh | 2015-12-03 09:53 Morzsi007 részére

Mymazda

személyesen bemész egy hivatalos kereskedőhöz s ott a kocsi papírjaival s a sajátoddal tudsz regisztrálni. Mivel telefonon nem adnak ki infót. Vagy elkéred előző tulaj hozzáférését...

Morzsi007 | 2015-12-03 08:47

Tisztelt Mazda-autó!

2008-as autó már támogatja a 100-as benzint? Úgy tudom, időközönként csinál egy próbát a rendszer és az üzemanyaghoz állítja a gyújtást.Régebbi autóknál ami csak max 95-re van tervezve, teljesítmény szempontjából felesleges elméletileg. 

A másik kérdésem, hogy a Mymazda szolgáltatásba, hogy tudok belépni, használt autó esetén(nem én regisztráltam). Nem tudom a regisztrált e-mail címet és a jelszót sem.

köszönöm az infót.  

galjano | 2015-12-02 17:05

Tisztelt Mazda-autó!

Már egyszer megköszöntem válaszukat, de felmerült bennem az a kérdés, hogy a nagynyomású szivatty szelepének meghibásodását nem jelzi a motordiagnosztika? A hirtelen leállás jelenségét melegebb körülmények között is produkálta, hibajelzés nem jött.

Előre is köszönettel és tisztelettel

Gál János

Banesz | 2015-12-02 16:27 volvofl részére

Köszönöm de sajnos nem lehet rendelni hozzá. Voltam bent a mazda mirainál is meg az emilfrey ben is és ott mondták hogy ők se értik miért de nemlehet hozzá rendelni.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Maserati Bora

 

Gyártási időszak: 1971-1978

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4355, 17688, 1134 mm

Tengelytávolság: 2000 mm

Hasmagasság:       mm

Légellenállási együttható:

Saját tömeg: 1619 kg
Hengerelrendezés: 8 henger, 90 fokos V alakban.

Szelepek száma: 16

Furat/löket: 93,9 / 89 mm

Sűrítési viszony: 8,05:1   
Motorbeépítés:  Hátsó tengely előtt hosszában, középen

Tüzelőanyag ellátás: 4 db Weber DCNF karburátor

Sebességfokozatok száma: 5 kézi (ZF)

Meghajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3):  4930  
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):   330 (246,1)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min):     440,6/ 4000

Gyorsulás 0-100 km/h: 6,6

Végsebesség: 284 km/h

Gumiméret elöl: 205/70 VR15

Gumiméret hátul: 215/70 VR 15

Összesen 564 db készült.

 

Több autó