2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










bereznyak | 2015-12-06 20:03
Tisztelt Mazda Autó, Kedves mindenki.
Mazda 6-om és én az alábbi problémákkal küzdünk. (2006-os 2.0 D, 121 le, DPF)
Autopályán 130-al tempomattal haladva, az autóból elfogy az "erő".
Korábban hibajelzéssel. (Nyíregyházi Mazda szalonban légtömegmérő hibát állapítotak meg, melyet cseréltünk is), de a mai nap újra "élvezhettem", de most hibáajelzés nélkül. Az autó leállítása és újraindítása után az erő visszatér.
Több szakember is a turbófeltöltőre gyanakodott korábban, de ezt kitakarították, és beállították. Másik "ötlet" az E.G.R, szelep elkoszolódása volt, de az is tisztítva. DPF szürő értékei is rendben.
Kérdésem, hogy valaki járt már hasonló cipőben és ha igen mi volt a megoldás, valamint a tempomat okozhat-e hasonló hibajelenséget? (Tempomat nélkül nem fordul elő a hiba... )
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv mindenkinek!
nazso1 | 2015-12-05 08:24
Hi! M6 143d 2006-os sportlinehoz mennyiért lehet injektort szerezni? Köszi.
Fecó | 2015-12-04 12:50
Csupán csak jelezném,Varga úr bizonyára emlékszik.
Vettem bontott,de gyári,és jó BCM modult,Pesten,a Dél utcában, 2006-os,F/L M6-hoz,és szerencsémre kaptam is rögtön,egy akkor bontott Hatosból,35.000ft +áfa volt,(így nem kelett az újjat venni 100.000ft környékén),és még 43.000ft volt a javítás,és kiépítek az árban,1 védelmet is,nehogy leégessem megint,1 hibás utánfutóval,esetleg rosszabb történjen..! :)
Eddig ok a Hatos..! :)
mazda-auto.hu2 | 2015-12-04 11:39 arsenaljee részére
Láncos, és a Mazda műszer megadja a láncnyúlás mértékét, így csak ha szükséges a csere, akkor kell hozzányúlni.
Egy héttel előtte kellene bejelentkezni, a normál szervízhez képest csak a váltóolaj csere jön ilyenkor, ha nincs gond mással.
mpasztor85 | 2015-12-04 11:31 mazda-auto.hu2 részére
Nagyszerű! Akkor megnyugodtam! :) Köszönöm a segítséget!
mazda-auto.hu2 | 2015-12-04 11:26 mpasztor85 részére
Reális a 200 ezer.
mazda-auto.hu2 | 2015-12-04 11:24 Morzsi007 részére
Nem kell bele 100-as benzin. Egyébként egy szenzor folyamatosan figyeli az égést, és az üzemanyag változása esetén is az optimális keveréket adja be.
arsenaljee | 2015-12-04 11:11
Tisztelt Mazda Autó!
Következő kérdésem lenne, 2011-es, 2.2 129le, dízel 6-osban láncos vagy szíjas a vezérlés? 200.000 km-nél miket kellene cserélni az autóban? Önökhöz mennyivel előtte kell bejelentkezni egy átvizsgálásra?
mazda-auto.hu2 | 2015-12-04 10:53 alk3sh részére
Ha a váltó és motortartó bak rendben van, akkor valószínű a kettőstömegű lendkerék. Erre az akció menüpontunkon vannak árak is.
mpasztor85 | 2015-12-04 10:49 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a választ!
Ha minden jól megy, kedden tudom elhozni az autót. A km-re nem emlékszem, a hirdetés pedig már nincs fent. Ha nálam lesz az autó, akkor megnézem és megírom pontosan. Egyébkén közel 200.000 km rémlik, hát őszintén szólva én neccesnek érzem ezt az értéket.