2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm
Tengelytávolság: 2548 mm
Hasmagasság:
Gumiméret elöl: 205/70-15
Gumiméret hátul: 225/70-15
Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm
Sűrítési viszony: 10,25 : 1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt, hosszában
Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok
Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)
Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 6974
Szelepvezérlés típusa:
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min): 664/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp
Végsebesség: 290 km/h
Több autó










alk3sh | 2015-12-16 13:32 robeg32 részére
remegő kormány nem biztos hogyelölről jön... nekem a jobb hátsó felnim kapott egy ütést görgőzni kellett s akkor szűnt meg a remegés, igaz nekem mindig remegett nem csak fékezéskor, érdemes lenne arra felé is megvizsgálni
robeg32 | 2015-12-16 12:36
Tisztelt Mazda-Autó
Remegö kormàny témakörben szeretnék segitséget kérni. Koràbban màr irtam, hogy fékezésnél nagyobb temporol remeg a kormàny ill. 120-130 feletti temponàl. Azota kicseréltem az also lengökar 2 hàtso szilentjét, a kormànyösszekötöket /elsö-hàtso pörvédövel/, kutyacsontokat , kapott uj gumikat centirozott felnivel ill brembo féktàrcsàt ill brembo fékbetétet.Ill még a féknyereg csuszkàk is cserélve lettek. Toväbbra is ràz a kormäny. Lehet, hogy az also ill. a felsö lengökart kellene kicserélnem minden szilentjével?Üdv Gàbor
bezeke | 2015-12-16 08:22 ali53 részére
Köszönöm már sikerült vennem!
mullerjanos51 | 2015-12-15 19:12
Tisztelt Mazda-Autó!
Érdeklődni szeretnék, hogy 2008. évjáratú (11. havi) Diesel Mazda6 típusú autóhoz tudnának-e PDF formátumban magyar nyelvű használati utasítást küldeni?
Alvázszám: JMZGH19D601143536
Segítségüket előre is nagyon köszönöm!
Tisztelettel:
mullerjanos51
mazda-auto.hu | 2015-12-15 11:55 tomasso részére
Olyan számú vezeték kell hozzá, mint ami a befecskendezőn van. Gyakorlatilag azt adnia kéne a befecskendezőhöz. A gyári új rendelhető, min.10 napos szállítási határidővel, ára bruttó 21.241.- Ft/db
mazda-auto.hu | 2015-12-15 11:37 man200 részére
Elég csak az ülésfoglaltság érzékelőt cserélni, bontottat nettó 30.000.- Ft-ért tudunk küldeni beépítési garanciával. Rendeléshez alvázszám szükséges
tomasso | 2015-12-14 22:37
Tisztelt Mazda auto!
Befecskedezőket szeretnék cserélni,és nem tudom biztosan hogy milyen ellenállású kábel kell hozzá!Hallottam hogy van két féle!A befecskendező száma amit megvásárolnék 8-8-8-13!Ehez milyen vezeték szükséges?És mennyibe kerülne a 4db?!
Köszönettel..
ali53 | 2015-12-14 21:17 mazda-auto.hu részére
Valami távtartó közdarab hülyeség?
Na jó, én sem szeretem a barkács megoldásokat, tehát mondjak le róla?
20 lenne a 4 felni...
man200 | 2015-12-14 15:59
Üdvözletem mindenkinek.
Segítséget kérnék.
Mazda6 jobb első ülésfoglaltság érzékelő gyakran hibát ad, légzsák visszajelző villog majd világít. Újraindítás után jó,ha nem mozognak az ülésen. Ülőlap cserén kívül valami megoldás? Ami nem százezres tétel. 2004-es az auto.
mazda-auto.hu | 2015-12-14 15:13 ali53 részére
6JX15 ET50-es felnit kell keresni, az való erre a típusra