2026. Június 28. - Levente, Irén

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


bezeke | 2016-01-03 14:46

Üdv mindenkinek!

Valakinek volt màr benzines mazdàn szelepszàr szimering cserèje?

Kb milyen kiadàs ez? 

elesnorbi | 2016-01-03 11:28

Üdv!  Van egy 2004-es mazda 6.osom. 

2000-es 121? lovas diesel.

Amikor 5.ik sebességben mondjuk 90-ről lelassítok 70-re, majd ismét gázt adok akkor egy hangos kattanás-egy pici rántás-hatalmas füst (ez mind egyszerre kb 1 másodpercen belül), és utánna megy rendesen. Ezt a jelenságet mindaddig csinálja amíg 2szer 3 szor ujra nem indítom a kocsit.

Valami ötlet? Köszönöm válaszotokat!

Mdk | 2016-01-03 11:12 brehankft részére

Igen, elégg hajlamos a rozsdásodásra, de ki lehet fogni jó állapotban lévőket, illetve kárpótol jó pár tulajdonságban.

A hátsó kerékív teteje hajlamos a rozsdásodásra, de ha megnézel pár eladó autót, látni fogod mire kell figyelni.

Az eladótól kérd el mindenképpen az alvázszámot és kérdezd le az előéletét az autónak. Személyigazolvány ellenében bő információt kaphatsz, ha vezették a szervízkönyvet. Ha nem adják meg az alvázszámot akkor felejtsd el az autót, mert akkor ott valami simli van.

 

brehankft | 2016-01-02 12:21

Tisztelt mazda auto.

Szeretnék egy benzines Mazda 6 -ost venni 2005 -ös évjárattól kezdődően. Mi azamire figyeljek vásárláskor? Hallottam, hogy a kocsi egyes típusai rozsdásodnak. Mennyire igaz?

 

előre is köszönöm

geszti | 2016-01-01 22:03

Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!!!

 

A Fórumtársak segítségét kérném, adott 2003-as 5 ajtós mazda6. Az anyósülés előtt lábtérben műanyagborítás hiányát vettem észre mikor ott ültem pár napja. ez közvetlenül a lábfejnél van. ahogy látom 3-4 csavar tartotta. Emögött van két kisebb tartály. egy műanyag és egy fém, mint az olajszűrő. Ezt takarná, takarta volna, de úgy tűnik egy szervíz folyamán ezt valaki meglovasította. Kérnék valakitől egy fényképet, hogy milyen burkolat volt ott erdetileg. Illetve, hogy ha valaki tudna nekem segíteni a pótlásban azt megköszönném!

looper | 2016-01-01 19:31

Tisztelt Mazda-Autó!

Tulajdonomba került egy 2006-os évjáratú 2,0 dizel 6-os

tudnátok róla mondani nekem valamit?

Alvázszám:JMZGY19R661422126

Előre is köszönöm 

Üdv: Körömi Imre

ali53 | 2015-12-31 22:32 bordino87 részére

Talán így lehetne megoldani.
Nem olyan egyszerű, mert a kart is cserélni kell a kormányon.
 

http://mazda6.gportal.hu/gindex.php?pg=33395773&gid=2764128

Boldog Újévet minden fórumtagnak!!!

Csapszi89 | 2015-12-31 17:34

Mdk Köszönöm a segítséget!

Csapszi89 | 2015-12-31 17:34

Mdk Köszönöm a segítséget!

bordino87 | 2015-12-31 13:28

Tisztel Mazda Autó!

Egy 2003-as Mazda 6 tulajdonosa vagyok! A kérdésem az lenne, hogy az első lámpákba a ködfényszóró helyén csak az üres lyuk van és nem tudok belerakni izzót, mert nincs ami tartsa! Ez valahogy orvosolható?

Vagy esetleg egy olyan lámpa beszerzése lenne szükséges amiben kompletten megvan a foglalat?

Segítséget előre is köszönöm!

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lancia Rallye 037 Stradale 1982.

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm

Tengelytávolság: 2440 mm

Hasmagasság: 

Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)

Szelepek száma: 8

Szelepvezérlés típusa: DOHC

Furat/löket: 84 / 90 mm

Sűrítési viszony: 7,5:1

Feltöltés: Abarth kompresszor   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt keresztben

Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor

Sebességfokozatok száma: 5 
 

Hajtás: Hátsókerék

Lökettérfogat (cm3):     1995    
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):    207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     226 / 5000

Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.

Végsebesség: 220 km/h

Több autó