2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Gyártási időszak: 1971-1978
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4355, 17688, 1134 mm
Tengelytávolság: 2000 mm
Hasmagasság: mm
Légellenállási együttható:
Saját tömeg: 1619 kg
Hengerelrendezés: 8 henger, 90 fokos V alakban.
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 93,9 / 89 mm
Sűrítési viszony: 8,05:1
Motorbeépítés: Hátsó tengely előtt hosszában, középen
Tüzelőanyag ellátás: 4 db Weber DCNF karburátor
Sebességfokozatok száma: 5 kézi (ZF)
Meghajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 4930
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 330 (246,1)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 440,6/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,6
Végsebesség: 284 km/h
Gumiméret elöl: 205/70 VR15
Gumiméret hátul: 215/70 VR 15
Összesen 564 db készült.
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:37 looper részére
Kellene egy forgalmi és személyi másolat a garai@mazda-auto.hu címre, és elküldöm, de csak egy berögzített szervize van.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:33 bordino87 részére
Nem ködlámpás az autó, ezért nem lehet belerakni. Nem volt alapfelszereltség a 2003-as autóknál.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:29 Doma14 részére
Nekünk sajnos nincs, a bontós meg valószínű csak váltóval együtt adja. Alvázszám kellene a cikkszám kikereséséhez, de ha még az nem is egyezik az 1,8-al, attól még lehetn egyforma.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:25 arsenaljee részére
Egyforma, de nem ajánljuk, mert a motornak egyáltalán nem használ.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:22 nazso1 részére
Rá van írva a beöntő kupakra, de általában FE22
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:21 Rames részére
Ez még nem tragédia, sok Német autó örülne, ha csak 1 dl olajat fogyasztana ezrenként. A befecskendező alátét repedése esetén valószínúleg többet fogyasztana. Xado revitalizálót ajánlunk, az segíteni szokott.
A szíj valószínűleg régi.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:11 Rob84 részére
Ilyennel még nem találkoztunk, ki kellene mérni, az is lehet, hogy a gyujtáskapcsolóval van a gond.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:09 Csapszi89 részére
Új, vagy bontott volt a kapcsoló?
Mi így jártunk most egy bontottal, hogy a csere után is rossz volt, mert az is hibás volt.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:06 Mdk részére
Egy alvázszám ha kapunk, ( garai@mazda-auto.hu ) árat adunk, és postázni tudjuk ha megfelelő.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-04 18:02 sanyo0318 részére
Milyen levegőszűrő van benne?
Nem kap fals levegőt a háznál?