2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










toth0413 | 2016-01-07 17:55
toth0413 | 2016-01-07 17:52
mazda-auto.hu2 | 2016-01-07 17:30 Rames részére
Csak be kell nyomni az olajbeöntő nyíláson, vagy esetleg előtte néhány deci langyos olajjal összekeverni, és úgy beönteni. Ezután egy 5 percig kell üresen járatni a motort, és kész. Az nagyon fontos, hogy utána legalább 1.500 kilóméterig nem szabad az olajat lecserélni.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-07 17:26 Rob84 részére
Rendelni lehetett volna, de már a központnak sincs ehhez, csak a DPS-hez lehet rendelni. Német nyelvűt tudunk adni, mert az van nekünk, és azért fizetni se kell.
Mdk | 2016-01-07 16:37 mazda-auto.hu2 részére
mazda-auto.hu2 | 2016-01-07 16:11 Mdk részére
1. Lehetőleg országúton, kihuzatni 3000-ig, majd teljes lassulásig motorfékezni, és meg fog javulni.
2. Ha be lettek állítva, akkor már semmit.
3. Igen az akkumulátor hibának nincs köze az autó hibájához, csak ha gyenge az akksi, az tud olyanokat produkálni, amire azt gondolják, hogy a kocsi hibája.
Rames | 2016-01-07 16:04
Rob84 | 2016-01-06 23:05 mazda-auto.hu2 részére
Értem. Nos, nem vagyok válogatós, ha van, bármilyen formátumban az érdekelne. Szeretnék minnél több mindent megtudni az autómról. Mennyibe kerülne mondjuk, sima könyv formában? Vagy milyen megoldások léteznek?
Előre is köszönöm.
Mdk | 2016-01-06 20:06
mazda-auto.hu2 | 2016-01-06 16:44 Rames részére
Az olcsóbb utángyártott ékszíjakkal sajnos előfordul, hogy szinte alig futott még, és mégis nyikorog. Kellene, hogy milyen Xadot szeretnél használni, mert külön van a motorhoz, a váltóhoz, a üzemanyag szivattyúhoz stb. és nem egyforma a használata.