2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2016-01-06 16:28 Rob84 részére
A kézikönyv a felszereltségtől független, de PDF formátumban nekünk nincsen.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-06 16:27 BobbyEwing részére
Az enyém is ilyen, TE felszereltségű, és csak az AUTO felirat világít.
mazda-auto.hu2 | 2016-01-06 16:20 Doma14 részére
Két cikkszámot hoz az 1,8 motorokhoz, és az egyik cikkszám megegyezik a 2,3 motoréval. Ha meglenne az 1,8 alvázszáma is akkor lenne teljesen egyértelmű.
bordino87 | 2016-01-06 15:38
Sziasztok!
Mazda 6 1.8 benzin 2003. Lehet kapni csak termosztátot ház nélkül, illetve cserélni, vagy csak a házzal együtt lévő a jó?
Nem tudom amiket lehet külön kapni, illeszkedik e a házba.
Segítséget előre is köszönöm!
mazda-auto.hu2 | 2016-01-06 15:33 bezeke részére
Ha csak olajfogyasztása van nem biztos még, hogy a szelepszárszimering a hibás. Ha állás után indításnál nem ad kékes füstöt, nem biztos, hogy az a baja.
Rames | 2016-01-06 15:00
Doma14 | 2016-01-06 14:29
Üdvözlet, sziasztok!
Szükségem lenne egy 2.3as motorhoz való kuplungházra, mert az enyém kilyukadt. Ha megoldható akkor váltó nélkül, csak az aluminium-öntvény ház kellene. Ha valakinek van, vagy tudtok valakit akinek van, légyszíves jelentkezzetek.
Köszi előre is.
robeg32 | 2016-01-06 09:45
Tisztel Mazda Autó!
Mazda 6 2.0 Dízel 103KW GH-hoz szeretnék első kerékagyat viszont a legnagyobb magyar autóalkatrész forgalmazóknál /Bárdi-Láng-Unix.../ nem lehet kapni. Érdeklődni szeretnék ,hogy kb mennyibe kerülne az alkatrész egy mazda alkatrész forgalmazónál?
sanitec | 2016-01-05 21:28
Üdvözlet!
Érdeklődni szeretnék... 2010. 04. 2.2 diesel autóm van és a BOSE hifi rendszerben az erősítő megadta magát. Kérhetnék segítséget, hogy hol lehetne ugyanolyan erősítőt rendelni (tipusa: GER 4 66A20) ? Esetleg átépíteni más erősítőre ..... ?
bordino87 | 2016-01-05 16:16 Doma14 részére