2026. Június 28. - Levente, Irén

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


Akos1994 | 2015-12-02 12:59

Tisztelt Mazda autó!olyan kérdésem lenne hogy áló helyzetbe remeg az auto meg belül a tükör a kormany ez mitöl van?üdv Ákos

bal700 | 2015-12-02 12:18

Tisztelt Mazda-autó!
2003 mazda 6 136Le 185ezer, mostanában furcsa jelenséget produkál:

ha áll pár napot az autó (mindegy h kint vagy garázsban) elsőre nehezen indul el, ill csak másodszorra indul el (benyomott kuplunggal indítva ott érződik valami kattanás ilyenkor, illetve a motortérből egy sziszogo suhogó hang ) ezután minden működik jól és szépen :) ha naponta használom a kocsit elmúlik 1 hétig elő sem jött, ismét állt az autó 2-3 napot és újra előjött a jelenség, nem indult elsőre, vagy indításnál leállt vagy csak 3x ra, és kuplungnál kattanás és sziszegő hang a motortérből. Így nem tudom szervizbe elvinni mert 2 napja megint jó :) Mi lehet ez?

Köszönöm válaszukat!

mpasztor85 | 2015-12-02 12:02

Tisztelt Mazda-autó!

Egy 2006-os Mazda6 2.3 vásárlása előtt állok. Az autó természetesen külföldről behozott. Kérdésem/kérésem az lenne, hogy tudnának bármilyen információval szolgálni az autóról (utolsó szervíz, akkori km, vezérlés volt-e, ha igen mikor volt cserélve, stb...)?

Alvázszám: JMZGY193671450491

Előre is köszönöm válaszukat!

galjano | 2015-12-01 16:48 mazda-auto.hu2 részére

Nagyon szépen köszönöm az információt.

Gál János

mazda-auto.hu2 | 2015-12-01 16:29 galjano részére

Első körben az üzemanyag szűrőt kellene kicserélni, ha attól nem lesz javulás, valószínű, hogy a nagynyomású szivattyú szelepe lesz cserés.

Nincs ilyen vezérlőelem.

mazda-auto.hu2 | 2015-12-01 16:25 arsenaljee részére

Nem normális, a turbó se hidegen, se melegen nem adhatna hangot.

Szakemberrel meg kell nézetni, hogy honnan jön a hang.

mazda-auto.hu2 | 2015-12-01 16:23 kacel részére

Meg kell nézni, hogy a termosztát, vagy a hőmérséklet jeladó a hibás.

Igen mindegyik Magyarországon forgalombahelyezett dízel Mazda 6-ban benne van a Webasto kályha, ami ha nem indul valószínű csak blokkolt.      A blokkolás törölhető.

balinnyu | 2015-11-30 19:06 mazda-auto.hu2 részére

Tisztelt Mazda-autó!!

Nagyon szépen köszönöm, az izzóval kapcsolatos válaszukat :) !! Esetleg,ha megoldható, a folyadékokkal kapcsolatos kérdésemre is tudnának némi információval szolgálni ?? 

Köszönettel : Balázs

mazda-auto.hu2 | 2015-11-30 15:12 bali részére

Rizs izzó.

mazda-auto.hu2 | 2015-11-30 15:11 barlang részére

Szakszervízbe kell vinni a fogyasztás miatt, mert magas.

A szervízkönyve rendelhető a benko@mazda-auto.hu címen.

Ára 3.200.-Ft+ÁFA + postaköltség.

A postaköltség utánvéttel 1.760.-Ft utalással 1.170.-Ft.

 

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Ferrari 288 GTO 1984

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm

Tengelytávolság: 2450 mm

Hasmagasság: 120 mm

Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok

Szelepek száma: 32

Furat/löket: 80 / 71 mm

Sűrítési viszony: 7,6:1

Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5 
Lökettérfogat (cm3):     2855     
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     496/ 3800

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8

Végsebesség: 305 km/h

Több autó