2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lancia Rallye 037 Stradale 1982.
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm
Tengelytávolság: 2440 mm
Hasmagasság:
Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)
Szelepek száma: 8
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Furat/löket: 84 / 90 mm
Sűrítési viszony: 7,5:1
Feltöltés: Abarth kompresszor
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt keresztben
Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor
Sebességfokozatok száma: 5
Hajtás: Hátsókerék
Lökettérfogat (cm3): 1995
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 226 / 5000
Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.
Végsebesség: 220 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2015-12-14 14:35 kos19880409 részére
A furcsa hang miatt injektor problémára gondolnánk, de lehet nyomásszabályzó szelep hiba is
mazda-auto.hu | 2015-12-14 13:56 Luddo részére
Lehet a klímatárcsa csapágyáé a hang, de jöhet a generátorszíj feszítő vagy vezető görgőjétől is.
ali53 | 2015-12-14 13:50
T. Mazda Autó!
Egy kérdés: acélfelnin vannak a téli abroncsok az újonnan vett 2004 120LE kombi autón, ajánlottak használt Mazda alufelnit egy 626-osról. Mérete 7JX15.H2. ET34
Nem tudom, feltehető-e ez a 6-osra valami módon. A német forgalmiban 15X6J, vagy 15X6JJ van megadva ET50-nel. Valami megoldás?
Előre is köszönöm!
Jani84 | 2015-12-14 11:17
Tisztelt Mazda Autó! Van egy 2004-es 136 lovas Mazda 6-osom aminél nem megy a webasto. amikor világított a mil lámpa a P0401 mellett B2548-as hibát is írt. Erre aztmondták, hogy a kályha vezérlőjét kellene cserélni. A kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerülne ennek a cseréje/javítása?
ali53 | 2015-12-13 22:05 bezeke részére
Most ajánlottak nemrég vásárolt autómhoz alufelnit, ha pár napot tudsz várni, akkor a lemezfelnijeim eladók lesznek.
kos19880409 | 2015-12-11 20:28
Kedves Fórumozók!
egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy milyen hiba okozhatja a 2006 os gyártású 2.0 -es diesel mazda 6-nál azt hogy ha indítani akarom sokat kell indítózni hogy beinduljon de csak akkor marad ugy ha adok rá gázt .... köztben a motor is furcsa hangot ad ki , de 10-20 másodperc után beáll és normálisan indul!
Luddo | 2015-12-09 14:46
Kedves Mazda autó!
2005 mazda 6 diesel 2.0 136 le a Klíma csapágynak illetve tárcsának lehet e bizonyos fordulatszámtól rezgése ami fura hangot ad illetve rezonanciát okoz? kb 2000 től kezdi el.
mazda-auto.hu2 | 2015-12-09 14:21 Wirthg részére
Valószínű, hogy a Webasto kályha szaga, ami 7 fok alatt indul be.
mazda-auto.hu2 | 2015-12-09 14:18 bereznyak részére
A turbó szabályozó vákumkört kellene végignézni, illetve a turbónyomás érzékelőt ellenörizni.
A tempomat nem opkoz ilyet.
Wirthg | 2015-12-08 22:28
Tisztelt Mazda Auto!
A tulajdonomban van egy Mazda 6 2006 os évjárat Diesel Sportkombi 143le.
A kérdésem a következő lenne
A motor beinditása után a légtérben lehet enyhén koromszagot érezni.
Tudna valaki segiteni mi lehet egyáltalán?honnan jön?
Köszönöm a segítséget előre is.