2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lancia Rallye 037 Stradale 1982.
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm
Tengelytávolság: 2440 mm
Hasmagasság:
Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)
Szelepek száma: 8
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Furat/löket: 84 / 90 mm
Sűrítési viszony: 7,5:1
Feltöltés: Abarth kompresszor
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt keresztben
Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor
Sebességfokozatok száma: 5
Hajtás: Hátsókerék
Lökettérfogat (cm3): 1995
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 226 / 5000
Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.
Végsebesség: 220 km/h
Több autó










Pety | 2010-04-22 19:03
Tisztelt szakértő! Van egy 98-as évjáratu 323f-esem,nemrég termosztátot kellett cserélnem. Azóta folyamatosan elfolyik belőle a viz. Először csak arra gondoltam,mivel nem légtelenitettem utána,csak a hiányzó mennyiséget dolgozza el,de a tartály már másodszor ürült ki. A termosztátnál sem látok szivárgást,és alatta sem vettem észre vizfoltot. Válaszát előre is köszönöm!
laca | 2010-04-21 15:52
Sziasztok köszönöm a választ a kijelzön nem változik a szám egyfolytában 22 fokot mutat a befújt levegő hőmérséklete is annyi a potmétert hiába tekerem nem csinál semmit!
mazda-auto.hu | 2010-04-21 10:45 laca részére
Le kell mérni, hogy változik-e a "kijövő" feszülség, vagy az ellenállás a kapcsoló tekergetésével. Ha nem, akkor a kapcsolóban van a gond, ha igen, akkor valószínűleg hiába küldi a parancsot a szellőző rendszerhez, az nem reagál. Lehet szakadás, vezérlő motor hiba..stb.. A kijelzőn sem változik az érték, vagy csak a befújt levegő hőmérséklete nem változik?
mazda-auto.hu | 2010-04-21 10:42 man200 részére
Megfelelő ez az olaj, elvileg 9 liter hűtőfolyadék szükséges etilén bázisú fagyállóval.
laca | 2010-04-20 20:13
üdvözletem mazda autó!
Xedos 9 es műszerfalon minden műszer működik kivéve a hőfok szabályzó tekerős gomb mi lehet a hiba?
man200 | 2010-04-14 18:18
Üdvözlöm!
Mazda6 EVOII-es diesel automon szervíz lenne. Sebességváltóba Mobilub SHC 75w-90-es olajat gondoltam, jó-e ez az olaj? Hűtőrendszerbe milyen fagyálló kell és mennyi? Hol kellene megbontani a hűtőrendszert hogy a lehető legtöbb folyadék lejöjjön a kályhából is? Feltölés után kell-e légteleníteni valahol?
Köszönöm válaszát.
Üdvözlettel Man200
Csabi626 | 2010-04-06 13:52 Craig85 részére
Nem tudom hogy az újabbaknál hogy van, de engem majdnem megszívatott 93-as 626-osom szivargyújtója, mivel a hőbizti volt benne kimenve. A sarun ott volt a fesz. belül meg már nem. Teljesen szét kellett szednem mire rájöttem hogy mi a helyzet.
mazda-auto.hu | 2010-04-06 08:31 Craig85 részére
Elvileg CIGAR felírat van rajta.
dobaki2 | 2010-04-05 08:35 Craig85 részére
Hacsak nincs több is kiégva akkor az lesz amelyik ki van égve! Ezt elvileg ránézésre meg lehet állapítani. Persze a 323F -et nem ismerem, de a Mazda 6-on simán meg lehet állapítani ránézésre.
Craig85 | 2010-04-04 19:32
Üdv! Van egy 323F-em (2002 év végi, E-Vision). Kiment a szivargújtóhoz tartozó biztosítékom és szeretném cserélni. Melyik az, amelyiket cserélnem kell?
Köszönöm előre is!