2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda3 2020
Cadillac Eldorado (egri túra).
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lancia Rallye 037 Stradale 1982.
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm
Tengelytávolság: 2440 mm
Hasmagasság:
Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)
Szelepek száma: 8
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Furat/löket: 84 / 90 mm
Sűrítési viszony: 7,5:1
Feltöltés: Abarth kompresszor
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt keresztben
Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor
Sebességfokozatok száma: 5
Hajtás: Hátsókerék
Lökettérfogat (cm3): 1995
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 226 / 5000
Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.
Végsebesség: 220 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:06 hpeti3 részére
Ez otthon nem javítható. Márkaszervizbe kell menni, hogy kiolvassák mi okozza, és ott meg is csinálják.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:00 Blackmore részére
Meg kellene nézni, hogy a kulunk gumicsöve kipuposodik-e valahol. Ha nem akkor a munkahengert kellene megnézni.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 10:57 Hunika2008 részére
Nem kell kiszerelni, először le kell mosni a turbót, hogy kiderüljön hol szivárog az olaj. Csak a hideg turbót szabad mosni!!!
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 10:55 dani001 részére
Az alacsonyabb, mert a másik oldalára csak rákenődött a pálcát megvezető cső falárol az olaj.
mazdauser1 | 2017-04-21 09:58
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 09:30 Peti79 részére
Nagy a kartergáz, szervizbe kellene vinni, hogy megállapitsák miért.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 09:28 RJudit részére
Igen, rendszeresen találkozunk ilyennel, először kell csinálni egy diagnosztikát, hogy mi okozza.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 09:25 rasotamas részére
Ezt a “kommunikációs hiba” üzenetet Mazda műszer adja ki? Mert nem találkoztunk még ilyennel.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 09:21 Laci6 részére
Igen, általában a kettő közül valamelyik okozza, vagy a kettőstömegű, vagy a motortartó bak.
dani001 | 2017-04-21 00:35 kpapp76 részére
A hűtőrendszer is át lett mosatva, vagy csak termosztátcsere történt? Ha nem lett átmosatva akkor tedd meg, nekünk is hasonló jelenségek voltak és egy teljes rendszertisztítás megoldotta a problémát. Nekünk egy autóhűtő javító ismerősünk csinálta meg és kb egy fél órás művelet.