2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kettős tömegű lendkerék akció!
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Megújult Mazda BT-50.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 12:57 mazdauser1 részére
Nem hinném, hogy a főfékhengernél sérült valami, egyszerűen berozsdásodhattak a csúszkák, és hol egyik, hol másik szorul meg egy kicsit. Ezért fogyaszt többet, de tönkre teszi a betéteket, a tárcsákat, szóval minél előbb javítani kell. Általában nem elég a javítókészlet, mert ha a rozsda megkezdte a krómozott felületet, csak ideig-óráig lesz jó. Általában a féknyergeket kell cserélni, aminek bruttó 39.642.-Ft darabja, és + 11.272.-Ft a kaukció, amit csak akkor adnak vissza, ha a régi sértetlen, nincs rajta külsérelmi nyom.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 12:48 kpapp76 részére
El van tömődve a fűtőradiátor, szakemberrel ki kell takaríttatni.
Ha hidegen is nyomja, akkor valószínűleg hengerfejes, ha csak melegen, az a túlnyomás miatt van, és normális.
A két fűtésnek, Webasto motor, és utastér, nincs köze egymáshoz, külön rendszer.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:55 Tarchie részére
Valószínűleg be van csuszva a háttámla és az ülőlap közé.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:50 bastya74 részére
Ki kell olvasni a hibakódot.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:48 Banesz részére
Mindenképpen mielőbb szakszervizbe kell vinni. Otthoni javítást semmiképpen nem javasoljuk, mert balesetveszélyes.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:46 Ghostrider636 részére
Az olajfogyasztás elsősorban nem évjárat és kilométer függő, inkább a használattól, és a szervizeléstől. (Milyen olaj kerül bele, hány kilométerenként, vagy milyen időközönként cserélték, mennyire hajtjották stb.) Meg kellene keresni az olajfogyasztás okát, mielőtt a motor károsodna.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:38 Misike részére
Az első felpörgése normális lehet, de a második már nem. Műszerre kellene tenni, hogy tárolt-e valamilyen hibát.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:35 Zsolt72 részére
A szakadt szilent egyértelműen okozhatja, de mindenképpen szakszervizbe kell vinni, hogy átnézzék a futóművet, és javítás után be is állítsák azt.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:31 animatrix11 részére
Csak márkaszervizben tudják programozni.
mazda-auto.hu2 | 2017-04-21 11:10 mazdauser1 részére
Csak normál olajcserés szervizei lesznek. Vezérlés csere nincs mert láncos, sebváltó olajat pedig százezrenként kell cserélni.