2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5 kiadás, emlékül a 25 évnek.
Megújult Mazda BT-50.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










bukta99 | 2016-02-12 11:48
Tisztelt Mazda-Autó!
Az alábbi alvázszámú Mazda 6-osról kérnék szépen információkat: JMZGY198261407307
Köszönöm!
Szerk.: Megkaptam az információt! Köszönöm szépen a segítséget!
norisz86 | 2016-02-12 08:44 volvofl részére
Köszönöm a tanácsot,én is a turbóra gyanakodtam,de nem gondoltam,hogy ilyen mertékben képes bekoszolodni! :(
Megnézetem a turbót,remélem szerencsével járok!
norisz86 | 2016-02-12 08:40
Előre is köszönöm!Zsolti’bá
email: norisz86@gmail.com
Valami okból kifolyólag a “válasz erre”gomb nem működik???
Ezért írtam ide!
hodrob | 2016-02-11 12:54
Tisztelt Mazda-auto!
A JMZGG148261639580 alvázszámú – elvileg osztrák – autóról tudnak esetleg felvilágosítást adni? Elvileg ~140ezer km van benne, és végig vezetett szervizkönyve van.
Köszönöm!
Szerk.: Megkaptam a kért infót! Köszönöm szépen!
volvofl | 2016-02-10 21:07 norisz86 részére
Hali.Nekem hasonló volt a hiba jelenség,a turbó váltózó geometria lapátjai voltak le tapadva a koromtól,mert a szabályzó vákumdob nem müködött.Ki lett tisztitva a turbó cserélve a vákum dob és jó lett.2003 az autó
stuszi | 2016-02-10 19:59
Szia Zsolti Bá!
Én sem találtam még meg az igazit,ha megtennéd ,engem is érdekelne a debreceni mester elérhetősége.
vadasz.imre9@upcmail.hu
Borla | 2016-02-10 19:30 norisz86 részére
Például ez: Mazda Original Oil 5W-30.
Szó szerint ez, semmi DPF, stb
Speckói: API: SL/CF , ACEA: A5/B5
Nekem is ilyen gépem van, 2004-es, még éppen DPF előtti, ezt használom bele.
– bocs, ez kovi2-nek szólt – sajnos nem tudom törölni hogy újra küldjem helyesen címezve.
Luddo | 2016-02-10 12:41
Debreceni mazdás szerelő nekem is jol jönne
luddo@freemail.hu
Zsolti bá' | 2016-02-10 10:52 norisz86 részére
Hali! Ha adsz egy drótposta címet, akkor ajánlok Neked egy debreceni szerelőt. Nekem az MPV-t rázta gatyába.
norisz86 | 2016-02-10 09:32
Sziasztok!
Remelem tud nekem valaki seggíteni.Következő a helyzet.
Mazda 6 2.0 100kw kombi,motordiagnosztika nem mutat semmit,hibauzenet nincs. 4db befecskendezo+kozoscso+nagynyomasu szivattyu cserelve lett a hibat mazdaszerviz tarta fel 3 nap alatt!(bontott alkatreszek)De a kocsi tovabra is fekete fustot okad nagyobb fordulaton,tegnap eljutottunk odaig,hogy 1.500rpm fele nem ment a fordulat,alig tudtam hazamenni vele.Utanna viszonylag jol ment de nagyobb fordulatnal tovabra is fustol.Most azt jatsza,hogy nincs teljesitmeny 2.000fordulaton megy a kocsi utanna fustol.A szerelom tanacsa: add el!Ilyen nincs!Minden javithato,csak megfelelo szakember kell.Tudnatok ajanlani Debrecen kornyeken valakit aki ert a mazdakhoz?Elore is koszonom!