2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 Sport 2.0i
Mazda MX-5 kiadás, emlékül a 25 évnek.
Megújult Mazda BT-50.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2016-02-08 12:05 kovi2 részére
Az 5W-30 a jó, az enyémben 430.000 km van, és ezt használom bele.
baniko1 | 2016-02-07 20:35
Helló Mazda szerviz!
Az elmúlt héten sajnálatos dolog történt, a 2006-os évjáratú 2 literes dízel (143 LE) motoromról kiderült, hogy a 4-es henger, hajtókar alatti csapágy, persely beállt, amiből korábban több kisebb fém darab is leforgácsolódott, mely darabok belemartak a főtengelybe.
A márka szervízben azt tanácsolták hogy szerezzek egy új főtengelyt persze az ők által ajánlott kiskeráron, nem is írom le az árát -horror-!
Én nem láttam vészesnek a csíkocskákat a tengelyen, szinte nem is tapintható, azonban látható és nem csak a 4-es kar alatti részen, hanem mind a négyen. Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem, mert hallottam, hogy lehet azt köszörűlni is -amennyiben az nem vészes-!
Szerinted érdemes-e egyáltalán köszörültetni, az lesz-e olyan mint “új” korában?Érdemes e ezzel spórolni?
Ladis | 2016-02-07 18:13
Hello Stuszi.
Igen cserelve lett tuti ott voltam a szerelovel.Mondjuk nemtudom hogy a tobbi tarcsa amik vannak okozhatnak-e azok is ilyen jelenseget.Nekem is allohelyzetbol valo indulaskor csinalja de csak par km-ig aztan abba marad.De megprobalok holnap csinalni videot es fel tenni ide ha lehetseges,mert eleg nehez leirni azt a hangot
stuszi | 2016-02-07 17:37 Ladis részére
Szia Ladis!
Biztos lett cserélve a feszítő görgő is.Nekem hasonló jelenségem volt,csak nekem akkor csinálta amikor állóhelyzetból indultam kis gázfröccs hozta elő általában ,de nekem sem mindig csinálta.Elég sokáig nézegették Mazda szervizben mire a szerelő biztosra mondta hogy a feszítő görgő okozza.Kicserélték és azóta megszünt.Tényleg elég jellegzetes nyekergő hangról van szó ha jól emlékszem.
Ladis | 2016-02-05 21:43
Tisztelt mazda-auto.
Segitseget szeretnek kerni egy problema behatarolasahoz.Nekem 6-os van 2002-es kiadas 1.8 benzin.Az lenne a problemam hogy hideg indulaskor fura nyoszorgo-zorgo hang van jobb oldalon elol,ha mar bemelegszik par km utan nincs semmi hang.Csak visszavaltasnal jelentkezik ujra de akkor mar nem olyan intenziven es nem mindig.Azt hozza tennem hogy most lett cserelve ekszij es feszitogorgo is.
Valaszokat elore is koszonom.
by_pompi | 2016-02-05 17:50
Tisztelt Mazda-autó!
Mint sokan mások én is szeretnék információkat kérni az alábbi alvázszámú autóról.
JMZGY193251184605
Előre is köszönöm! Várom válaszát!
Luddo | 2016-02-05 14:48
Kedves Mazda!
Szeretném kérdezni hogy az alábbi alvázszámu autó nak reális e a km futása
JMZZGG12R201241277 173.000km körül
Vásárlás előtt állna a kiszemelt példány
Kecso79 | 2016-02-05 07:35
Tisztelt Mazda-auto!
Ha lehetséges szeretnék információt kérni az alábbi alvázszámú autóról:
JMZGH14F681120085
Elméletileg lefoglalóztam de még vissza lehet csinálni, ha van vele valami gond.
Nálam van a digitális szervízkönyv másolata azt szeretném ellenőrizni.
Válaszukat előre is köszönöm.
kovi2 | 2016-02-04 12:56 mazda-auto.hu2 részére
Mazda 6 ,2003 01havi ,diesel 136 Le ,futásteljesítmény: 2420000km ,ez valós. Milyen motorolaj a megfelelő?A kopás miatt érdemesebb sűrűbbet vagy mehet bele 5w30? Elnézést a sok kérdés miatt, csak még nem volt diesel autóm és így tanácstalan vagyok.
mazda-auto.hu2 | 2016-02-04 10:57 kovi2 részére
Lehetséges, használják is, mi még nem szereltünk be ilyet.