2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Mazda3 2020
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lancia Rallye 037 Stradale 1982.
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm
Tengelytávolság: 2440 mm
Hasmagasság:
Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)
Szelepek száma: 8
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Furat/löket: 84 / 90 mm
Sűrítési viszony: 7,5:1
Feltöltés: Abarth kompresszor
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt keresztben
Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor
Sebességfokozatok száma: 5
Hajtás: Hátsókerék
Lökettérfogat (cm3): 1995
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 226 / 5000
Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.
Végsebesség: 220 km/h
Több autó










3dsurround | 2016-01-22 19:23
Sziasztok! Ma lettem figyelmes egy problémára , miszerint a vezető oldali konzolról nem tudom vezérelni az elektromos ablakokat. A bal 1 működik onnan de a többi 3 nem , viszont ha atülök az anyósra vagy hátúlra akkor onnan minden okés. Mi lehet a gond? köszi a választ!
szucsfe | 2016-01-22 11:34 alk3sh részére
Az alsó (https://www.youtube.com/watch?v=U_Qj80AacQA) linken található hanghoz hasonlít az enyém is, annyiban más, hogy a videóban lehet látni, hogy a tűzkarika van kilapulva, és azért mozog a befecskendező, de nekem a tűzkarikák újak, és nem látható náluk mozgás, de a hang az kísértetiesen hasonló. Mi okozkat még ilyen jelenséget?
mazda-auto.hu | 2016-01-21 16:05 Borla részére
Nálunk tud rendelni, de csak 5 literes kiszerelésben, tehát 2 kannát kell venni. Gyárilag be van keverve, ára bruttó 6978.- Ft / 5liter
arde0902 | 2016-01-21 11:13 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a segítséget!
Akkor majd március végén otthon megnézetem valamelyik Mazdánál.Bár vasárnap meg éppen megjavult!Addig kiforrja magát.
Köszi&üdv!
Árpi.
alk3sh | 2016-01-21 08:46 mazda-auto.hu részére
Nekem gyújtáskor semmit nem mozdul se fel se le, viszont trükkösen megálltam a bejárón s mikor indítottam akkor utána állította. Valószínű nincs mit korrigálni a garázsban azért nem tűnt eddig fel. :)
köszönöm a választ
szandra | 2016-01-21 07:41 mazda-auto.hu részére
Köszönöm a választ.
Érdekes eset… azt hiszem meggondolom a vásárlást.
Üdvözlettel:
Szandra
Borla | 2016-01-20 19:28 mazda-auto.hu részére
FL22 eredeti Mazda fagyállót szeretnék vásárolni. Hol kapható magyarországon? Mert a világban mindenütt, csak éppen magyarországon nem találtam. Megeshet, hogy a Mazda gyári, eredeti FL22 fagyállóját nem lehet kapni az országban? Mondjuk, nem biztos, hogy nagyon meg lennék lepődve... Kaphatok ezügyben segítséget? Köszi.
mazda-auto.hu | 2016-01-20 15:30 alk3sh részére
Gyújtás ráadásakor kalibrálnia kellene magát, amit a garázs falán látni lehetne. Műszeresen sem lehet megvezérelni, így marad a manuális ellenőrzés az első és hátsó felfüggesztésnél
mazda-auto.hu | 2016-01-20 15:19 szandra részére
Nincs regisztrálva az autó a DSR-ben, 2005.06 havi olaszországi üzembehelyezés
mazda-auto.hu | 2016-01-20 15:04 nazso1 részére
Zöld színű hibrid G12-es fagyálló tökéletes bele, ez 2 évente cserélendő