2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Mazda3 2020
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda RX-8 2002-2012.
Ajtók száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm
Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma: 4
Hengerelrendezés:
Kéttárcsás wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Szívómotor, szekvencionális befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi
Kamratérfogat (cm3): 2 x 654 = 1308
Sűrítési viszony: 10,0:1
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500
Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.
Végsebesség: ~223, és ~235 km/h
Több autó










alk3sh | 2016-01-20 12:49 szucsfe részére
ilyen ahang?
https://www.youtube.com/watch?v=e2ko1fL2-aM
vagy ilyen?
https://www.youtube.com/watch?v=U_Qj80AacQA
vagy esetleg teljesen más jellegű?
alk3sh | 2016-01-20 12:40
Hali,
2008 GH kombi xenon fényszoró magasság állítását lehet valahogy ellenőrizni hogy normálisan működik e automatikusan?
Indításkor nem mozdul legalább is nem látom hoyg ellenőrizné a pozícióját,bár azt sem tudom hoyg kellene-e egyáltalán. Viszont a garázsba beállva enyhe emelkedőn megyek fel s akkor sem látom hogy állítódna akár minimálisat is...
szofveresen vagy manuálisan lehet ezt ellenőrizni?
mazda-auto.hu2 | 2016-01-19 17:42 szucsfe részére
Akkor sajnos lehet, hogy hajtókar csapágyas.
Le kell venni az olajteknőt, és ha fémforgács van benne, akkor szinte biztos, hogy csapágyas.
szandra | 2016-01-19 13:07
Tisztelt Mazda Autó!
Szintén szervíz történetet szeretnék lekérni egy megvásárolni kívánt autóra:
Alvázszáma: JMZGY19R201210501
Jelenleg 142.800 km-el árulják.
Válaszukat előre is köszönöm:
Szandra
nazso1 | 2016-01-19 10:29
M6 143d 2006-os gyártás, hűtőfolyadékot kellene cserélni (nem fl22-es). Milyen jó bele? Márkaszervizbe hordtam eddig, elvileg ki kellett volna cserélni 5 év után de elmulasztották.
szucsfe | 2016-01-19 05:25 mazda-auto.hu2 részére
Üdvözlöm!
A zaj az 1 -es vagy a 2 -es hengertől jön, nem mind a négytől, és az biztos, hogy felülről, a hengerfejtől. Az hozzá tartozik a történethez, hogy 7000 km -el ezelőtt volt motor csere az autón. Amit tudni kell:
- motorban ezzel a 7000 km -el együtt 110.000km van
-hengerfej ezé a motoré, de szét lett húzva
- új hengerfej tömítés
- új himbasor
-új vezérlés
-használt befecskendezők (nem tudom mennyi km -el)
-új tűzkarikák
- szelephézagok beállítva (Ön adta meg az értékeket)
Ez alapján Ön lát valami esetleges hibaokot?
kos19880409 | 2016-01-18 21:27
Tisztelt fórumozók!
Egy olyan kéréssel fordulok hozzátok hogy van egy mazda 6 2.0 diesel 2005 ös évjáratú autóm és a kis manuális üzemanyagpumpa amelyik az üzemanyagszűró fölött van meghibásodott amit sehol nem tudok beszerezni, tísztítattni meg nem lehet…. esetleg tudnátok ajánlani egy oldalt ahol megtudnám rendelni?
Robot | 2016-01-18 19:46 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm szépen a kompresszió értékeket.
Xadoval kapcsolatban vannak tapasztalataik?
Köszönöm.
Üdv.
Bathori73 | 2016-01-18 19:40
Tisztelt Mazda-autó! 2004-es évjáratú Mazda 6 89kw/121Le/ 2.0-diesel autómban meghibásodott a webastó pótfűtés kályha.Jelenleg ki van iktatva.Az szeretném kérdezni önöktől,hogy ez a kályha feltétlenül fontos az autóba vagy csak a komfort miatt szükséges.A motor jobban kophat nélküle vagy nincs rá befolyással? Köszönöm előre is válaszukat!
Mdk | 2016-01-18 18:39 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a választ.
Az egyébként normális dolog, hogy akkumlátorcserénél elfelejti az alapjáratot?
Nagyon örülnék ha nem kellene 5évente az aksin kívül még a hibakód kiolvasásért is fizetnem.
Ami még eszembe jutott és esetleg köze lehet az esethez, hogy a csere után az elindulást követően lefulladt az autó, de ezt egy távirányítóval történő bezárás és kinyitás megoldotta.
Esetleg nincs egy reset-elés az autón amivel elfelejtene mindent és kezdenénk előről a tanítást, meg úgy mindent.:)