2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda CX-5 CD175 AWD AT Revolution Top
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










alk3sh | 2016-01-20 12:49 szucsfe részére
ilyen ahang?
https://www.youtube.com/watch?v=e2ko1fL2-aM
vagy ilyen?
https://www.youtube.com/watch?v=U_Qj80AacQA
vagy esetleg teljesen más jellegű?
alk3sh | 2016-01-20 12:40
Hali,
2008 GH kombi xenon fényszoró magasság állítását lehet valahogy ellenőrizni hogy normálisan működik e automatikusan?
Indításkor nem mozdul legalább is nem látom hoyg ellenőrizné a pozícióját,bár azt sem tudom hoyg kellene-e egyáltalán. Viszont a garázsba beállva enyhe emelkedőn megyek fel s akkor sem látom hogy állítódna akár minimálisat is...
szofveresen vagy manuálisan lehet ezt ellenőrizni?
mazda-auto.hu2 | 2016-01-19 17:42 szucsfe részére
Akkor sajnos lehet, hogy hajtókar csapágyas.
Le kell venni az olajteknőt, és ha fémforgács van benne, akkor szinte biztos, hogy csapágyas.
szandra | 2016-01-19 13:07
Tisztelt Mazda Autó!
Szintén szervíz történetet szeretnék lekérni egy megvásárolni kívánt autóra:
Alvázszáma: JMZGY19R201210501
Jelenleg 142.800 km-el árulják.
Válaszukat előre is köszönöm:
Szandra
nazso1 | 2016-01-19 10:29
M6 143d 2006-os gyártás, hűtőfolyadékot kellene cserélni (nem fl22-es). Milyen jó bele? Márkaszervizbe hordtam eddig, elvileg ki kellett volna cserélni 5 év után de elmulasztották.
szucsfe | 2016-01-19 05:25 mazda-auto.hu2 részére
Üdvözlöm!
A zaj az 1 -es vagy a 2 -es hengertől jön, nem mind a négytől, és az biztos, hogy felülről, a hengerfejtől. Az hozzá tartozik a történethez, hogy 7000 km -el ezelőtt volt motor csere az autón. Amit tudni kell:
- motorban ezzel a 7000 km -el együtt 110.000km van
-hengerfej ezé a motoré, de szét lett húzva
- új hengerfej tömítés
- új himbasor
-új vezérlés
-használt befecskendezők (nem tudom mennyi km -el)
-új tűzkarikák
- szelephézagok beállítva (Ön adta meg az értékeket)
Ez alapján Ön lát valami esetleges hibaokot?
kos19880409 | 2016-01-18 21:27
Tisztelt fórumozók!
Egy olyan kéréssel fordulok hozzátok hogy van egy mazda 6 2.0 diesel 2005 ös évjáratú autóm és a kis manuális üzemanyagpumpa amelyik az üzemanyagszűró fölött van meghibásodott amit sehol nem tudok beszerezni, tísztítattni meg nem lehet…. esetleg tudnátok ajánlani egy oldalt ahol megtudnám rendelni?
Robot | 2016-01-18 19:46 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm szépen a kompresszió értékeket.
Xadoval kapcsolatban vannak tapasztalataik?
Köszönöm.
Üdv.
Bathori73 | 2016-01-18 19:40
Tisztelt Mazda-autó! 2004-es évjáratú Mazda 6 89kw/121Le/ 2.0-diesel autómban meghibásodott a webastó pótfűtés kályha.Jelenleg ki van iktatva.Az szeretném kérdezni önöktől,hogy ez a kályha feltétlenül fontos az autóba vagy csak a komfort miatt szükséges.A motor jobban kophat nélküle vagy nincs rá befolyással? Köszönöm előre is válaszukat!
Mdk | 2016-01-18 18:39 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a választ.
Az egyébként normális dolog, hogy akkumlátorcserénél elfelejti az alapjáratot?
Nagyon örülnék ha nem kellene 5évente az aksin kívül még a hibakód kiolvasásért is fizetnem.
Ami még eszembe jutott és esetleg köze lehet az esethez, hogy a csere után az elindulást követően lefulladt az autó, de ezt egy távirányítóval történő bezárás és kinyitás megoldotta.
Esetleg nincs egy reset-elés az autón amivel elfelejtene mindent és kezdenénk előről a tanítást, meg úgy mindent.:)