2026. Június 26. Péntek - János

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2013-09-23 13:35 ungyi részére

 Nincs, a közös nyomócsöves dízelekben alkalmazzák a Mazdák esetében.

ungyi | 2013-09-23 11:04 mazda-auto.hu részére

 Köszönöm, a válasz kielégítő-azt még megkérdezném,hogy egy 323-as 1987-es

sedan benzinesben is van ilyen kettős tömegű lendkerék?

Köszönöm!

mazda-auto.hu | 2013-09-23 09:26 Luigi74 részére

 A hibakód nem csak a gázpedál szenzorra utalhat, hanem az elektronikus fojtószelep egység meghibásodására is.

mazda-auto.hu | 2013-09-23 07:55 ungyi részére

 Ahhoz hasonló érzést ad egy rossz kettős tömegű lendkerék, mintha néha kihagyna a motor. A legtöbbször az alapjárat-2000-es főtengely fordulatszám közötti tartományban észlelhető, és inkább a felsőbb váltófokozatokban. Ha gyorsításkor "kihagy" a motor, akkor valószínűleg a lendkerék okozza a hibát. Nem kimondottan az az alkatrész, melyre vigyázni kell, vagy lehet, de durva kuplung használat, gyakori túl alacsony fordulatszám tartományból gyorsítás, durva terhelésváltások (gáz-fék-gáz-fék) csökkenthetik az élettartamát.  

Luigi74 | 2013-09-21 21:55

Tisztelt Szakértő!

 Van egy Mazda 2-őm 1,25-ös 2003-as évjáratú. A problémánm az lenne, hogy pár hete az indítást követően mindíg lefulladt az autó, majd miután indítás után 1000-1500-on tartottam a fordulatot 1-2 percig, az alapjárat helyreállt. Fórumokon találtam azt a megoldást, hogy a folytószelepházat és a pillangószelepet kell megtakarítani. Ezt szervízben meg is csinálták. A probléma meg is szűnt ezzel, de helyette megnőtt az alapjárati fordulata az autónak 1200-ra. Egy alakalommal kiírta hibakódként ezt: EAC. Ezt követően a szervízben megtisztították a gázpedál csatlakozót, kicserélték a kartelgáz visszavezető csövet (ki volt repedve) és az akkumulátor mögött lévő fekete színű műanyag dobozban lévő csatlakozókat takarították még meg. Az alapjárat az autón kicsit lejjebb ment, de továbbra is 1000 fordulat felett van. Mi okozhatja a meghibásodást, amire az EAC hibakód utal? A napi kilométer számláló TEST módban az 51-es és a 31es kódot mutatta még. Mielőbbi válaszát előre is köszönöm!

ungyi | 2013-09-20 17:29

Olvastam a kettős tömegő lendkerék problémáiról egy jó cikket, de hogyan jelentkezik ez a Mazdáknál, mi a helyzet, írna nekem erről valamit, hogy mire kell vigyázni?

mazda-auto.hu | 2013-09-19 08:47 Katalinbonde részére

 Amennyiben a sárga motor lámpa villogta ki a műszerfalon, akkor az oxigén szenzor hibájára utalnak a kódok, ha a légzsák lámpa, akkor valamelyik légzsák modul ellenállása magasabb a határértéknél.

Katalinbonde | 2013-09-18 15:09

 Elnézést elírás történt a papíron...23,24..egy vesszőt lehagytak... :)

mazda-auto.hu | 2013-09-18 12:20 Katalinbonde részére

 Biztosan 2324 a kód?

Katalinbonde | 2013-09-18 08:39

 Jó napot kívánok!

Van egy Mazda Premacy tipusú autónk. 2,0 2000 évjárat RF motorkód.

És egy hibakódot dob be újból és újból. 2324 a kód. ez mit jelent? Nem tudták megmondani a szervízben ahol kiolvasták.

 

Előre is köszönöm a segítséget.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Mazda3 MPS BL 2009-

Ajtók száma:     5
Ülések száma:     5
Hossz./szél./mag.: 4505/1770/1460 mm

Tengelytávolság: 2640 mm

Hasmagasság: 145 mm

Saját tömeg: 1460 kg

Légellenállási együttható: 0,32 cw

Hengerelrendezés:  soros

Turbófeltöltő.   
Hengerszám:     4
Motorbeépítés:   elöl, keresztben

Nagynyomású, közvetlen benzin befecskendezés.

Sebességfokozatok száma: 6 
Lökettérfogat (cm3):     2261
Furat / löket (mm): 87,5 / 94   
Sűrítési viszony:  9,5:1   
Hengerenkénti szelepszám:     4
Szelepvezérlés típusa:   változtatható Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     260(191)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min):     380/3000

Gyorsulás 0-100 km/h: 6,1 mp.

Végsebesség: 250 km/h

Több autó