2026. Június 27. Szombat - László

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


man200 | 2011-12-10 11:21

Tisztelt Mazda-auto. Xenon izzóról érdeklődnék.Elsö generációs Mazda6-ban gyárilag milye típusú xenon fej van? PHILIPS 4300 K D2S 85?? ? Eltérő szinű a lámpák fénye , valószinű cserélni kell.Több típusú PHILIPS D2S xenon fej van forgalomba. Köszönöm válaszát.

Maryla | 2011-12-09 19:08 mazda-auto.hu részére

Mutatnia kellene valamit ezzel kapcsolatban a computeres vizsgálatnak? És még annyit hozzá, hogy amikor eléri az üzemi hőmérsékletet, akkor már nem áll le (kb 10 km után)

mazda-auto.hu | 2011-12-08 13:10 Maryla részére

Nagy valószínűséggel nyomásszabályzó szelepet kell cserélni. Nálunk 37187,-Ft.

Maryla | 2011-12-08 09:15 mazda-auto.hu részére

Mazda 6 CD sport TE 2006-os gyártású Maryla

Maryla | 2011-12-08 09:03

Mazda 6 CD sport TE 2006-os gyártású Maryla

mazda-auto.hu | 2011-12-08 08:26 Maryla részére

Milyen típusú autó?

Maryla | 2011-12-07 18:36

Kedves Szakértő! Ma reggel a pirosnál várakozva többször is leállt az autóm üresben. Végül már a kanyarodáshoz való lassításkor is. Kontrollámpa nem gyulladt ki. Mi lehet a baj? Okozok nagyobb kárt, ha használom 1-2 napig, amíg fogadnak egy szervizben? Köszönöm: Maryla

mazda-auto.hu | 2011-12-07 14:30 Easyrider5277 részére

A 0,2 V esés lehet a főkábel csatlakozója, illetve saruja, és a vezeték között, de az akksi pólus és a saru között is, de egyébként sok európai autó "örülne" a 14,2 V-nak is. Érdemes lenne újraforrasztani a kábelt a csatlakozóban, illetve a sarunál is stabilizálni a kontaktust. Lehet, hogy a műszerfal esetében is oxidációs probléma van.

Easyrider5277 | 2011-12-07 12:08

Tisztelt Szakértő! A testkábeleken nem találtam potenciál különbséget, így azt hagytam. Megtisztítottam a 80A-es bizti veztékeit, egy kicsit talán oxidos volt, de nem vészes. Most a generátoron 14,4 V van, az akkun 2 tizeddel kevesebb. Ez a bizti és generátor valamint a bizti és az akku közöt vész el kb. fele-fele arányban. Gondolom ezen csak a veztékek cseréjével tudok már javítani. A visszajelző izzók hibájára még nem jöttem rá. Köszönöm segítségét, tisztelettel: Easyrider5277

mazda-auto.hu | 2011-12-07 08:46 Easyrider5277 részére

Első körben a motor és a karosszéria, illetve a motor és az akku közötti testpontokat kellene megtakarítani, a kábeleket ellenőrizni, vagy úgy tesztelni a rendszert, hogy csiptetős végű kábelt a negatív sarura, másik végét különböző helyekre csiptetni, és közben figyelni a töltést, a lámpákat. A töltséi feszültség az akku sarun, vagy a generátor kivezetési pontján volt mérve. A 13,7 V egyébként nem vészesen alacsony, lehet, hogy az oxidált, szakadt kábelezés a probléma, hogy nincs elég töltőáram.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Aston Martin DB7 1993

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm

Tengelytávolság: 2591 mm

Hasmagasság:  152 mm

Légellenállási együttható: 0,31 cw

Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros

Szelepek száma: 24

Furat/löket: 91 / 83 mm

Sűrítési viszony: 8,3:1

Feltöltő: Eaton M90 kompresszor    
Motorbeépítés:  elöl, hosszában

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5 
Lökettérfogat (cm3):     3239    
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min):     488/ 3000

Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9

Végsebesség: 253 km/h

Több autó