2026. Június 27. Szombat - László

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2012-01-11 09:07 bégyé részére

Nagyszerű! Köszönjük a visszajelzést!

bégyé | 2012-01-11 07:29

Az üzemanyagpumpámat kellett kicserélnem mert szinte nem is volt nyomás.

bégyé | 2012-01-11 07:25

Köszönöm a segitséget,valóban nem volt nyomás,ezért nem kapott üzemanyagot.Köszönöm!!! :)

mazda-auto.hu | 2012-01-10 11:54 mazda-auto.hu részére

...persze ha valóban folyamatos a szikra képzés.

mazda-auto.hu | 2012-01-10 11:53 bégyé részére

Lerövidítené a keresést, ha tudnál üzemanyag nyomást mérni a befecskendezők közös csövén. Ha itt rendben van a nyomás, akkor tényleg kosz kerülhetett a befecskendezőkbe.

bégyé | 2012-01-10 09:05

Üdv.Van nekem egy 1988-as Mazda 626 2.0 GT .A problémám hogy menet közben rángatott úgy mint ha nem kapna üzemanyagot.Nagy nehezen hazaértem vele,de már a ház elött le is ált a motor.Kb:15 perc után be tudtam indítani,de gáz adásnál fulladozni kezdett.Amikor viszont szépen járt a motor leállítás után már nem tudtam újra beindítani.Benzin van benne bőven,azt néztem meg legelőszőr.Viszont amikor fulladozott csak 3-om henger ment.Kivettem a gyertyákat és megtisztítottam de semmi változást nem vettem észre.Szikrát ad.Ha esetleg el lenne dugulva az üzemanyagrendszer,hol kezdjem el a keresést?Tanácstalan vagyok....Sokan mondták hogy az injektor van eldugúlva.Mi tévő legyek? Előre is köszönöm válaszát.

orotva | 2012-01-04 16:31 mazda-auto.hu részére

Rendben. Ez lesz a következő próbálkozás. megemlítem nekik a "szenzort".... És köszönöm!

mazda-auto.hu | 2012-01-03 15:36 orotva részére

Nehéz úgy megtalálni a hibát, hogy az autó a szervizben jól működik. Miért ne lehetne nekik említeni? Árban közel 50000 Ft, így elsősorban a "rossz" szenzor ellenállási értékét kell ellenőrizni, kiszerelve, kb.:70C fokra felmelegítve is.

orotva | 2012-01-03 15:10 mazda-auto.hu részére

Erről a szakszervíznek tudnia kellene? Vagy ha odamegyek, említhetem nekik ezt a szenzort? És ez árban kb mennyi? Mert ha cserélődik, de megmarad a probléma, nem mindegy hogy mennyit fizetek ki.....

mazda-auto.hu | 2012-01-03 10:04 orotva részére

Elképzelhető akár az is, hogy a motor állásának szenzora csak egy bizonyos hőmérsékleten "instabil", és csak hosszú, tartós terhelésen melegszik fel. Ennek a szenzornak pl. nincs visszajelzett hibakódja.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm

Tengelytávolság: 2665 mm

Hasmagasság:       mm

Légellenállási együttható:

Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.

Szelepek száma: 48

Furat/löket: 88 / 89 mm

Sűrítési viszony: 11,0:1   
Motorbeépítés:  Hátsó tengely előtt hosszában, középen

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 6 automata 

Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3):  6496    
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):   670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min):     660/ 6500

Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3

Végsebesség: 337 km/h

Összesen 350 darab készült.

Több autó