2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2011-03-29 12:03 kompolti részére
Ha nem "lóg" akkor általában nincs értelme cserélni.
kompolti | 2011-03-29 10:35
Sziasztok! A 10 éves 626-osomnál talpascsapszeget cseréltettem a hétvégén. Érdekessége, hogy a baloldalon kellett cserélni, mert már kopogott. Szerintetek ajánlatos lenne a jobboldalit is cserélni bár szemmel/füllel nem találtunk rá okot.
mazda-auto.hu | 2011-03-25 14:43 molnárka részére
A kormányrúd burkolat levétele után láthatóak a műszeregységet tart csavarok.
molnárka | 2011-03-25 11:50 mazda-auto.hu részére
Köszönöm, akkor ezt kihagyom. Még egy kérdésem lenne: hogy kezdjek hozzá a műszerfal szétszedéséhez. ugyanis valami zörög a burkolat alatt. köszönettel
mazda-auto.hu | 2011-03-25 08:59 molnárka részére
81353,-Ft.
molnárka | 2011-03-24 22:49
Érdeklődnék, hogy Premacyra mennyibe kerül a C145-V1-370F cikkszámú küszöbboríás?
mazda-auto.hu | 2011-02-28 08:43 Lasszi részére
Csak egy karburátor javítószettel együtt rendelhető, 24619,-Ft-ért (minimum 2 hét), viszont az 1,1, 1,3 és 1,5 motoroké egyforma volt (1985-86).
Lasszi | 2011-02-26 16:11
Tisztelt Szakértő
Mostmár 100% hogy a fekete dobozban ahol a bimetál van ott van a hiba már csak az lenne a kérdésem hogy más mazdán is ilyen modon van megoldva a hideg indítás?mert 1.1 es motor nem találtam bontva de ha megeggyezne az 1.3-sal akkor megvenném arról!Vagy esetleg önök nél lehet e ilyen alaktrészt rendelni és mennyiért?
mazda-auto.hu | 2011-02-24 08:50 zentus részére
Lehet akár gyújtótekercs rendellenesség, de akár más is. Hallani, látni, érezni, Mazda hibakódot olvasni kellene, a konkrétabb válaszhoz.
zentus | 2011-02-23 22:48
Tisztelt Szakértő!
Van egy Mazda Premacy 2.0 GT 2002-es benzines autóm.
Következő problémám lenne.
Reggel néha indításkor furcsa mellék hangja van a motornak (szinte alig észrevehető) és elveszik belőle az erő. Pár perc után, mintha semmi-sem történt volna.
Motor hiba kódom pedig: gyújtás kimaradást ír.
Következők lettek cserélve:
- gyertya
- levegőszűrő
- benzinszűrő
Kitakarítva:
- teljes benzin eltátó rendszer elég csúnya volt
- pillangószelep
Előre is köszönöm a segítséget!