2026. Június 27. Szombat - László

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2011-04-11 14:25 koteakos részére

Valószínűleg igaza van a műszernek. Ebben a szériában előfordul a kopogásérzékelő hiba. Ha valóban az, az új szenzor meghúzási nyomatékának betartása rendkívül fontos.

mazda-auto.hu | 2011-04-11 14:21 Mazdi6 részére

A fékrásegítés hirtelen megszűnhet, és nagyon fel fog keményedni a pedál.

koteakos | 2011-04-11 14:01

Tisztelt Szakértő

Én egy 2001-es 1,6os 323f tulajdonos vagyok.Kb 3hete normál közlekedési viszonyok között egyszer csak "elgyengült".A szervízlámpa elkezdet villogni és mintha 1 vagy két henger abszolut nem ment volna!Rögtön félreálltam és leállítottam.Pár pillanat múlva újraindítottam és a motor tökéletesen dolgozott.Ezután pár száz km-ig semmi.Aztán újból és újból előjön.Ilyenkor félreállok leállítom,2-3 indítózás és minden O.K! Kimérettem a hibakódot és a "kopogásérzékelőt" adta ki.De nem akarom megvenni egyből,mert félek hogy más baja van esetleg.Mivel ez a hibakód már kb.100ezer km-rel ezelőtt is előjön néha de minden mellékhatás nélkül!Ha esetleg volna valami más ötlete ,tanácsa szívesen várom,és előre is köszönöm.

Mazdi6 | 2011-04-11 13:51 mazda-auto.hu részére

Köszönöm szépen!
Még egy kérdésem lenne, ha vákumszivattyú zörög azzal járhatok ? nem lesz baja a kocsinak?

Amúgy, már régóta szól, de nem veszélyes a dolog és nem egr annak ismerem a hangját:) és megtévesztően hasonlít a levegő szűrő doboz zörgésére az is zörgött egy darabig mire rájöttem mi az. Az meg lett ragasztva. De akkor valószínű hogy a szivattyú lesz.

mazda-auto.hu | 2011-04-11 13:25 Mazdi6 részére

Szemből a motor mögött van a turbó. Nem valószínű, hogy az kerepel. Másodpercei lennének hátra, ha ilyen hangokat adna. Inkább vákumszivattyú, EGR...stb..

Mazdi6 | 2011-04-11 09:54

Érdeklődnék, Mazda6 diesel 136Le (2003) -ban hol helyezkedik el a turbó? Kerepelést hallok a kocsiból de csak néha, főleg akkor hallom alacsony fordulaton mikor elveszem a gázt vagy kinyomnom a kuplungot váltás előtt. Olyan mintha valami rezonálás lenne, próbálok rájönni honnan jön a hang. ha szemből állok a motor előtt akkor jobb oldalról a levegő szűrő doboz mellől hallom. Mi lehet ez?
köszönöm előre is!
üdv

Tom68 | 2011-04-04 20:31

Köszönöm a választ. 65000ft akartak elkérni ezért egy Mazda szervizben feketén.

mazda-auto.hu | 2011-04-04 08:57 Tom68 részére

Levegőszűrő 1678,-Ft, pollenszűrő 2228,-, váltóolaj 2680,-/L, fékfolyadék a cseréhez 1662,-Ft, klímatisztítás 2500,-Ft, munkadíj 8250,-Ft.

Tom68 | 2011-04-03 12:52

Tisztelt Mazda-autó!
100e-km van 2006-os dpf-s dizel mazdámban. Fék.-váltó olaj, pollenszűrő, levegőszűrő és klímatisztítás mennyibe kerül önöknél?

mazda-auto.hu | 2011-04-01 09:52 Balázs részére

Annyit tudok így a távolból segíteni, hogy célszerű napon felmelegíteni az autót (ajtót), így a patentok nem hajlamosak törésre. Szétszerelésnél előbb a "rejtett" rögzítő csavart kell eltávolítani.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Ferrari 288 GTO 1984

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm

Tengelytávolság: 2450 mm

Hasmagasság: 120 mm

Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok

Szelepek száma: 32

Furat/löket: 80 / 71 mm

Sűrítési viszony: 7,6:1

Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5 
Lökettérfogat (cm3):     2855     
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     496/ 3800

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8

Végsebesség: 305 km/h

Több autó