2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm
Tengelytávolság: 2548 mm
Hasmagasság:
Gumiméret elöl: 205/70-15
Gumiméret hátul: 225/70-15
Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm
Sűrítési viszony: 10,25 : 1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt, hosszában
Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok
Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)
Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 6974
Szelepvezérlés típusa:
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min): 664/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp
Végsebesség: 290 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2011-01-28 10:05 sance részére
A sárvédők "görgőzése" nélkül esetenként radírozni fog a gumiabroncs. Egyébként rámegy.
sance | 2011-01-27 23:47
Tisztelt Szakértö.
Külföldön dolgozom,és ajénlottak nekem 2003 as mazda 6ra 18x8.5-ös,ET40-es,5x114.3-as alufelnit nagyon kedvezö àron. érdeklödnék,hogy ezek biztos ràmennek -e a kocsira gond nélkül...
köszönöm...
mazda-auto.hu | 2011-01-27 16:18 picipepe részére
Hibakódot kellene olvasni. Ha nincs, akkor elképzelhető, hogy "le" levegősödik a rendszer.
picipepe | 2011-01-27 13:07
Tisztelt Szakértő!
Egy mazda Premacy-val vannak gondom.2002-es 2.0 td.A gond az,hogy tegnap elkezdett nehezen indulni.Tovább kellett indítózni,hogy beinduljon.Ezt ma is így csinálta,aztán az egyik leállítás után kb 15perc múlva meg egyáltalán nem indult be!Le is merült az akku.A motor is meleg volt már.Ha beindult szépen ment,pörgött minden jó volt.Mi lehet a gond.Előre is köszönöm
Üdv!
mazda-auto.hu | 2011-01-24 09:21 sanyi82 részére
Dízel vagy benzines? Milyen autó?
sanyi82 | 2011-01-22 12:37
sziasztok egy kis segicseget kerek mi lene az oka a melegen nehezen indulo motornak hisz hidegen fel kulcs melegen csak ha varok tizpercet gyertyat csereltem trafokat csereltem kabelokat csereltem irjatok hisz meg alt a tudomanyom előre is kőszőnőm
mazda-auto.hu | 2011-01-19 16:17 Llaci részére
Motorkárosodásról nem tudunk, de volt már olyan autó, mely a tőlünk független gázosítás után rendszeres hibajelzéssel jelentkezett.
Llaci | 2011-01-19 13:49 mazda-auto.hu részére
Akkor pontosítok: mi a tapasztalat a gázüzemű és az etanol-üzemeltetéssel. Okozott-e ez már motorkárosodást, ami esetleg garanciális problémákat vetett fel?
komjagafantazy | 2011-01-18 18:01 mazda-auto.hu részére
rendben akkor megnezem hogy es hol tudom ezt leellenőrizni? Köszönöm a választ!
mazda-auto.hu | 2011-01-18 16:18 komjagafantazy részére
Persze, ha nem fűti fel a megfelelő szenzort.