2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ferrari 288 GTO 1984
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm
Tengelytávolság: 2450 mm
Hasmagasság: 120 mm
Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok
Szelepek száma: 32
Furat/löket: 80 / 71 mm
Sűrítési viszony: 7,6:1
Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 2855
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 496/ 3800
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8
Végsebesség: 305 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2009-11-16 10:38 boce részére
Az egyes akkumulátorok hosszabb élettartama miatt azonos teljesítményű akkumulátorokat kell használni.
boce | 2009-11-13 15:55
B2500TD típusú automban 2 db 75Ah-s akku van. A gépkönyvben pedig az egyik 54Ah-s. Azt szeretném kérdezni, hogy beépíthető-e 2 különböző teljesítményű akksi, mert a forgalomban is a fordított polaritású akkuk 54Ah-sak. Köszönöm a választ előre is.
PAQ34 | 2009-11-07 15:56
Köszönöm !!!!!!!
mazda-auto.hu | 2009-11-07 13:28 PAQ34 részére
A hátsó ajtó alakja nem változott. A lökhárítók, hűtőrács alakja tér el. Tehát mehet a szárny.
mazda-auto.hu | 2009-11-07 13:27 Csabi626 részére
Oké, köszi a választ!
PAQ34 | 2009-11-07 12:50
Üdv!
Szeretném megkérdezni,hogy a 2006-os Mazda3 modelfrissitésnél a karosszéria paraméterk változtak-e??
Hátsó spojlert szeretnék vásárolni,korábbi modellről,2007-es mazdámra !
Választ előre is köszönöm
Csabi626 | 2009-11-07 11:48 mazda-auto.hu részére
Megoldódott a titok..
Eljutott oda a fesz, csak a szivargyújtó hátuljától az elejébe nem, amit a hátulján lévő izmos áthidalás (szerintem hőbizti) hibája okozott.
Nem volt ugyan megszakadva, de 160 ohm volt az ellenállása, úgyhogy kivettem, és simán áthidaltam lágyforrasztással.
Egyrészt nemdohányzó autó lévén szinte kizárt hogy erre használnám, másrészt szerintem a forrasztóón hamarabb elenged mint ami eredetileg volt benne...
mazda-auto.hu | 2009-11-07 11:37 zexel részére
3000 Ft-ért tudjuk pótolni. varga@mazda-auto.hu
mazda-auto.hu | 2009-11-07 11:37 mazda-auto.hu részére
..de ha "lengő biztosíték tartót beiktatva odaviszed az áramot, az is egy megoldás.
mazda-auto.hu | 2009-11-07 11:36 Csabi626 részére
Természetesen van biztije, hiszen különben leéghetne az autó, ha a csatlakoztatott eszközzel van valami probléma.
Általában CIGAR felirat jelöli a biztit a táblán.