2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda3 2020
Cadillac Eldorado (egri túra).
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










nogec | 2009-12-01 17:45
ÜDV.
ÉRDEKELNE,HOGY A MAZDA 3-nak(1,6i 2004év 105ló) HOL VAN AZ ÜZEMANYAG SZÜRŐJE,VAGY CSAK INTEGRÁLT VAN A TARTÁLYBA
mazda-auto.hu | 2009-12-01 13:55 athos részére
Amennyiben túl "éber" a vizsgáztató, akkor okozhat gondot a sportkormány, de a duda mindenképpen. A gyári új kormánykerék és a légzsák (hiszen Safety kivitel) igen jelentős összeget képvisel.
athos | 2009-12-01 12:06
Üdv!
A napokban lettem egy Mazda 323 1.5 safety (BJ) tulajdonosa, nagy örömömre.Sportkormány van beszerelve, de nem kaptam hozzá műbizonylatot, meg a kürt sem működik a nyomógombjáról.Lehet ilyet utólag beszerezni?
Vagy egy kormánykerék csere milyen költséggel járna? Akár új, akár bontott?
Az autó típus megnevezésem így pontos?
Köszönöm
mazda-auto.hu | 2009-12-01 08:07 reptikk részére
Az közel sem biztos.
reptikk | 2009-11-30 10:57
Köszönöm a gyors választ, megnyugtatott, ezek szerint remélhetőleg nem kell cserélni semmit.
mazda-auto.hu | 2009-11-30 10:28 reptikk részére
Át kell nézni akormánymű és a futómű elemeket. Valahol "lógás" lehet az alkatrészek között.
reptikk | 2009-11-30 09:21
Jó napot kívánok!
Mi lehet a valószínű oka, hogy ha a kormányt elfordítom 20-30 fokos szögben, kattanó hangot hallok mélyről lentről a hangszigetelés mögül? Nem esküdnék meg rá, de talán mindkét oldalról. Balra, jobbra, oda, vissza fordítva is hallatszik.
Egy '94-es Xedos 6-osom van, 90e km-rel, kíméletes használattal.
Előre is köszönöm a választ!
mazda-auto.hu | 2009-11-24 16:32 man200 részére
kb.: 45000,-Ft
man200 | 2009-11-24 15:01
Köszönöm a gyors választ.
Mennyi lenne az akku 3 év garanciával? Autovillamosság szerelő azt mondta ha rátöltök,még elhúzza a nagyobb hidegekig.
mazda-auto.hu | 2009-11-24 10:19 man200 részére
Valószínűleg igaza van, és az akkumulátor okozza a gondot.
95-105Ah-s akksik általában már megfelelően nagy indítóárammal rendelkeznek.
A Mazda szervizekben rendelt gyárinak megfelelő akksikhoz 3 év garancia jár.