2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Széchenyi 2020 Befektetés a jövőbe
Mazda 3 Sport 2.0i
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










nogec | 2009-12-01 17:45
ÜDV.
ÉRDEKELNE,HOGY A MAZDA 3-nak(1,6i 2004év 105ló) HOL VAN AZ ÜZEMANYAG SZÜRŐJE,VAGY CSAK INTEGRÁLT VAN A TARTÁLYBA
mazda-auto.hu | 2009-12-01 13:55 athos részére
Amennyiben túl "éber" a vizsgáztató, akkor okozhat gondot a sportkormány, de a duda mindenképpen. A gyári új kormánykerék és a légzsák (hiszen Safety kivitel) igen jelentős összeget képvisel.
athos | 2009-12-01 12:06
Üdv!
A napokban lettem egy Mazda 323 1.5 safety (BJ) tulajdonosa, nagy örömömre.Sportkormány van beszerelve, de nem kaptam hozzá műbizonylatot, meg a kürt sem működik a nyomógombjáról.Lehet ilyet utólag beszerezni?
Vagy egy kormánykerék csere milyen költséggel járna? Akár új, akár bontott?
Az autó típus megnevezésem így pontos?
Köszönöm
mazda-auto.hu | 2009-12-01 08:07 reptikk részére
Az közel sem biztos.
reptikk | 2009-11-30 10:57
Köszönöm a gyors választ, megnyugtatott, ezek szerint remélhetőleg nem kell cserélni semmit.
mazda-auto.hu | 2009-11-30 10:28 reptikk részére
Át kell nézni akormánymű és a futómű elemeket. Valahol "lógás" lehet az alkatrészek között.
reptikk | 2009-11-30 09:21
Jó napot kívánok!
Mi lehet a valószínű oka, hogy ha a kormányt elfordítom 20-30 fokos szögben, kattanó hangot hallok mélyről lentről a hangszigetelés mögül? Nem esküdnék meg rá, de talán mindkét oldalról. Balra, jobbra, oda, vissza fordítva is hallatszik.
Egy '94-es Xedos 6-osom van, 90e km-rel, kíméletes használattal.
Előre is köszönöm a választ!
mazda-auto.hu | 2009-11-24 16:32 man200 részére
kb.: 45000,-Ft
man200 | 2009-11-24 15:01
Köszönöm a gyors választ.
Mennyi lenne az akku 3 év garanciával? Autovillamosság szerelő azt mondta ha rátöltök,még elhúzza a nagyobb hidegekig.
mazda-auto.hu | 2009-11-24 10:19 man200 részére
Valószínűleg igaza van, és az akkumulátor okozza a gondot.
95-105Ah-s akksik általában már megfelelően nagy indítóárammal rendelkeznek.
A Mazda szervizekben rendelt gyárinak megfelelő akksikhoz 3 év garancia jár.