2026. Június 27. Szombat - László

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2009-11-03 08:37 kalgez részére

Ezzel kezdtünk volna, de mivel említetted, hogy sokat állt az autó már a szervizben, azt gondoltam nem ilyen alapvető a probléma.

kalgez | 2009-11-02 21:34

köszönöm válaszát..már végigmenntek rajta és "csak annyit találtak,hogy túl magas volt a klímanyomás..ami érdekes mert 40.000-van az autóba és a klímát még előtte nem is használtam...a klíma egyébként tökéletesen működik...

mazda-auto.hu | 2009-11-02 11:05 Mazdi6 részére

Elvileg a paraméterek alapján érvényes rá az intercooler visszahívás, és az "emissziós programozás" szervizakció is.

mazda-auto.hu | 2009-11-02 10:28 kalgez részére

Próba után, ha nem lenne más tippünk, végig "mennénk" elemenként a klíma rendszeren.
A légkondícionáló egyébként hűt?

Mazdi6 | 2009-11-02 10:22

Tisztelt Szakértő

JMZGG12R231160182 M6 diesel 2003- nál érvényes e az Intercooler visszahívás?
Sajnos a csőnél a kerék alatt olajos rendesen. Fehérváron azt mondták hogy javítani nem tudják csak egyben cserélni de az nagyon drága.

Köszönöm szépen!

mazda-auto.hu | 2009-11-02 09:31 sance részére

Gyári méret: 5x114,3 osztókör, 7 coll széles ET 55, 215/45 R18.

Rámegy ez is: 18x8, ET50, 225/45 R18

sance | 2009-10-31 21:15

Hali. 2003-as mazda 6 ra szeretnék 18"-os kerekeket.tudnátok pontos értékeket irni mind a felnire,mind a gumira...
kösz

kalgez | 2009-10-30 22:29

sziasztok!!lenne egy nagy kérdésem(problémám..)

egy "boldog"mazda 6 tulajdonos vagyok az autó 2008-as (új kiadás) 2000-es dízel....és klímázásnál minden sebességben óriásit ránt az autó.van amikor le is fullad.valószínű a klíma visszafogja(lefolytja) a motort DE újraindításnál elmúlik kb.50 km-ig!!!és ha kikapcsolom a klímát akkor is észlelhető a jelenség..majdnem az összes mazda szalon feltette a kezét mert nem tudják mi lehet a baj...nagyon sokat állt már szervízben.a számítógép sem mutat hibakódot.. hol kezdjem már 3 hónapja tanácstalan vagyok mit csináljak...segítsetek...köszönöm

mazda-auto.hu | 2009-10-30 15:53 Csabi626 részére

Azon a kupakon nincs szelep, ez egyszerúen a hűtőrendszer felöntésére szolgál, mivel ez van a legmagasabb ponton. A másik kupakon van szelep (hűtőn).

Kihűlés közben a kiegyenlítőből kell visszaszívnia a hűtőfolyadékot a rendszernek, levegőt nem szívhat.

Csabi626 | 2009-10-30 10:11

Tisztelt Szakértő!
Az lenne a kérdésem, hogy a 93-as kiadású 2.5/v6 motor hűtőrendszerében pontosan milyen szerepe van a felső kupaknak (a vezérmű szíj felőli oldalon)?
Teljesen zárnia kell, vagy valamelyik irányba átengedni valamilyen módon?
Az enyém jelenleg teljesen lezár, és egyesek szerint ez okozza, hogy a víz lehűlésekor a gumicsövek "összeszívódnak".
Egyébként más problémát nem tapasztaltam a hűtő működésében.
Válaszát előre is köszönöm.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm

Tengelytávolság: 2665 mm

Hasmagasság:       mm

Légellenállási együttható:

Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.

Szelepek száma: 48

Furat/löket: 88 / 89 mm

Sűrítési viszony: 11,0:1   
Motorbeépítés:  Hátsó tengely előtt hosszában, középen

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 6 automata 

Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3):  6496    
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):   670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min):     660/ 6500

Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3

Végsebesség: 337 km/h

Összesen 350 darab készült.

Több autó