2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 Kuroi.
Turbófeltöltő, vagy kompresszor?
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Sport 2.0i
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda3 MPS BL 2009-
Ajtók száma: 5
Ülések száma: 5
Hossz./szél./mag.: 4505/1770/1460 mm
Tengelytávolság: 2640 mm
Hasmagasság: 145 mm
Saját tömeg: 1460 kg
Légellenállási együttható: 0,32 cw
Hengerelrendezés: soros
Turbófeltöltő.
Hengerszám: 4
Motorbeépítés: elöl, keresztben
Nagynyomású, közvetlen benzin befecskendezés.
Sebességfokozatok száma: 6
Lökettérfogat (cm3): 2261
Furat / löket (mm): 87,5 / 94
Sűrítési viszony: 9,5:1
Hengerenkénti szelepszám: 4
Szelepvezérlés típusa: változtatható Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 260(191)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 380/3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,1 mp.
Végsebesség: 250 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2008-12-01 10:22 MPS Zo részére
Valószínűleg számítógépre kell csatlakoztatni az autót.
Oszi | 2008-11-30 15:11
igy mar ertem,de erre majd inkabb mazda-auto fog valaszolni :)
MPS Zo | 2008-11-30 14:57
Köszi Oszi!
Sajnos nem sikerült,de biztos én írtam le rosszul a jelenséget.
Tehát:A bal első ajtonál csak a bal első ablakot tudom lehúzni a másik hármat nem. Visszont jobb oldalról müködik a jobb első,hátulról is müködik mind a kettő.
Erre is van valami ötleted????
Köszi ZO
mazda-auto.hu | 2008-11-28 15:44 Easyrider5277 részére
Lhete, hogy egy alvázszámmal megtalálnánk a kérdéses dobozt, de így egyelőre semmi hasonlót nem hoz a számítógép.
Easyrider5277 | 2008-11-28 12:36 mazda-auto.hu részére
Igen, ki is próbáltam, de csak az egyiket, de tettem is be helyette. A csatlakozón mértem, de nincs már ott feszültség, csak a helyzetjelzőén mérhető. Ha az egyik rossz attól gondolom még ég a másik.
Még mindig érdekelne az ominózus kis doboz helye.
mazda-auto.hu | 2008-11-28 09:53 Llaci részére
1.A szervizben ezt a szerviz komputerrel lehet kalibrálni.
2.Milyen motor van az autóban.
mazda-auto.hu | 2008-11-28 09:52 Easyrider5277 részére
A féklámpa izzók jók?
mazda-auto.hu | 2008-11-28 09:49 twisty részére
1. Első lépésként az izzókat kellene ellenőrizni.
2. Főleg rövid utakra használt autók esetében szokott előfordulni a kályha kokszosodása. A Mazda szervízekben "vannak" kályha tesztelő. programok.
Llaci | 2008-11-28 05:18
Sziasztok! Hasonló, de más beállítás érdekelne. Milyen gonbokkal lehet belépni abba a szervizmenube, amivel Mazda 5-nél átállítható a fedélzeti komputer remain-számlálója. Mazda 6-nál ezt meg lehetett csinálni, ott többet mutatott a valósnál, és 100 km remain-nél ott hagyott az országúton. Most fordatott a helyzet, amikor a lámpa kigyullad, 25 km-t mutat a remain, holott a tankolás szerint van még 10 liter.
Más: normális dolog az, hogy egy 200-es TX Plus M 5-ös soha, sehol nem hajlandó 9,9 l/100 alatt fogyasztani? Korábban három 2000-es 626-osom volt, mindegyik megelégedett 8-8,5 literrel, még vegyes használatban is. Köszi!
Oszi | 2008-11-27 21:59
ezzel megtanitod neki az also es felso vegpontot.
ha igy nem megy akkor ne 5 masodpercig tarts a vegpontokon hanem addig amig nem hallasz egy kis kattanast az ajtobol :)