2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda3 2020
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Széchenyi 2020 Befektetés a jövőbe
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2008-07-04 09:05 aerokick részére
Akár a motorhőmérséklet jeladóval is lehet probléma, de akár gyújtási probléma is lehet. Itt elsősorban a gyújtótrafókra gondolunk. Elsősorban egy hibakódolvasást kellene tartani, hátha segít a hibakeresés elindításában.
aerokick | 2008-07-03 22:10
Üdvözlöm! A Mazda Rx8-asunk melegen nem akar indulni. Forgatja a motort, de sajnos nem indul. 10 perc várakozás után, amikor már visszahült, beindul. Mi lehet ilyenkor a hiba. Válaszát előre is köszönöm.
Kazi | 2008-07-03 17:50
Igen, a légmenyiségmérőnél volt vmi gond. Köszönöm válaszát!
mazda-auto.hu | 2008-07-02 08:07 Kazi részére
Valószínűleg a légmennyiség mérővel, vagy esetleg a gyújtással van probléma, bár nem tudtuk meg melyik motor van az autóban.
Kazi | 2008-07-01 14:59
Tisztelt Mazda-auto !
Egy 1997 -es Mazda 323F egy kövérebb gázadásra dadogva gyorsul fel, de ha ovatosan gyorsítok akkor nincs ilyen probléma.Olyan mintha túl sok benzint kapna.Tudna mondani egy két ötletet hogy mi lehet a baj ?
Válaszát előre is köszönöm !
Digvid | 2008-06-30 08:56
köszönöm
mazda-auto.hu | 2008-06-30 08:51 Digvid részére
Természetesen akár az égő is lehet rossz. A vezérlőt lehet külön cserélni.
Digvid | 2008-06-30 08:36
Égő nem lehet rossz,vagy ha a vezérlö egység a rossz azt lehet cserélni ,vagy mit lehet ilyenkor tenni??csak nem kell lámpát cserélni??
mazda-auto.hu | 2008-06-30 08:05 Digvid részére
A chiptuningnak nem lehet köze hozzá. Valószínűleg a xenon vezérlő egységével van gond. A fényszóró egységen van elhelyezve.
Digvid | 2008-06-28 10:17
Tisztelt mazda-auto!!
Van nekem egy 2004 es 2.0d 6-os mazdám,ami gyári xenonos és most elkezdett az egyik lámpám vibrálni eröseket felvillan és lekapcsol,mi van ilyenkor,xenon trafoját ki kell cserélni????Lehet ez a chip tuningtól is???