2026. Június 28. - Levente, Irén

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


Digvid | 2008-09-11 09:29 mazda-auto.hu részére

Elküldtem a képet!!

KÖszönöm

mazda-auto.hu | 2008-09-11 08:59

A "régi" GT első lökhárító jó az F/L előtti és az F/L utáni Mazda6 típusokra is. A sárvédő betét és a lökhárító között marad egy egészen kicsi nyílás a felszerelés után, de azt könnyedén le lehet fedni, mivel kívülről (esztétika)nem látható helyen van. varga@mazda-auto.hu

Digvid | 2008-09-11 08:29

Tisztelt szakértö!!

Egy olyan kérdéem lenne hogy van egy bontott mazda 6 lökháritö amit lehet hoghy megvennék csak nem tudom melyik fajta ez mert nem olyan mint a 2004-esé hanem lehet hogy GT(ami jo lenne)!!Esetleg ha lenne egy olyan email cim ahoya elküldeném a képet és megnézné hogy melyik is ez!!??

Sasad | 2008-09-09 19:44

Köszönöm a választ.Minden kötelező szervizen részt vettemés kb 2 évvel ezelőtt regiszráltak már rozsdásodást és a váltó garanciális cseréjére is sajnos sor került.

mazda-auto.hu | 2008-09-09 08:14 Sasad részére

Gyári utasítás szerint elvégzett javításra van lehetőség, amennyiben az eddigi kötelező szervizek, illetve karosszéria átvizsgálások megtörténtek. Javításon kívüli lehetőségekről nem tudunk.

Sasad | 2008-09-09 07:25

Mi a teendőm ha 6 év után kiderül, hogy nagyon sok rozsdásodás van a MAZDA 6 tip. kocsimon? Milyen lehetőségeim vannak a javításon kívül?

mazda-auto.hu | 2008-09-08 15:52 Anonymous részére

Hidegen a váltóolaj kevésbé folyós, így a részben "elfedi" a tengelykapcsoló nem kellő kiemelését. A tengelykapcsoló szerkezet kiemelése viszont nem lehet hőmérsékletfüggő. Látatlanban nem tudunk többet segíteni. Továbbra is a munkahengerek valamelyikére gyanakszunk.

Anonymous | 2008-09-08 15:10 mazda-auto.hu részére Hozzászólás szerkesztése

Tisztelt Mazda szakértő!
Kb fél éve lett cserélve az olaj,és olyan 5000km mentünk vele azóta.Eddig nem volt vele semmi gond,nemrég jelentkezett ez a jelenség.

mazda-auto.hu | 2008-09-08 08:27 picipepe részére

Érdemes lenne egy váltóolaj cserét kipróbálni, azzal változik-e a jelenség. A motor kiszerelése nélkül is ki lehet szerelni a váltót.

mazda-auto.hu | 2008-09-08 08:21 Digvid részére

A Xenon egység ára 44560,-Ft. A varga@mazda-auto.hu címre írott emailben lehet megrendelni, alvázszámmal, címmel, telefonszámmal.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Mazda Furai

Ajtók száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4563, 1956, 977 mm

Tengelytávolság: 2790
Ülések száma:   2

Háromtárcsás RE20B alapú wankel elvű motor  
Bolygódugattyúk száma: 3
Motorbeépítés:   középen hosszában

Szívómotor

Sebességfokozatok száma: 6 fokozatú félautomata. 
Kamratérfogat (cm3):   3 x 654 = 1962       
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450/9000 
Nyomaték (Nm / 1 min): nincs adat

Gyorsulás 0-100 km/h: <4 mp

Végsebesség: ~290 km/h

Az egyetlen működő példány a TopGear showműsor epizódjának készítése közben 2008-ban kiégett.

Több autó