2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Sport 2.0i
Mazda MX-5 kiadás, emlékül a 25 évnek.
Megújult Mazda BT-50.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










gyuri | 2008-06-20 09:52
hello. megtudjátok mondani mennyibe kerül egy főfékmunkahenger egy 95-ös 2000-es xedos 9-be?
mazda-auto.hu | 2008-06-18 16:46 Digvid részére
Szervízben meg kell nézni, hallgatni. Így nem lehet rá válaszolni.
Digvid | 2008-06-18 16:27
hello
van egy 2.0 diesel mazda 6 om 2004 es és hidegen nagyon csunya nahja van amikor elindulik vele 1200-1800 as vordulatig ilyan kattogo hangja van.....mi lehet ez???melegen nem hallható már nagyon....
NomakRaven | 2008-06-18 15:45
20 ezres bocsi
NomakRaven | 2008-06-18 15:39
hali mondja meg nekem valaki hogy átlagossan mennyibe kerül a 200000 es serviz mert nekem itt ausztriába 412 eurot mondtak + még valamennyi ha a coolerel van valami
mazda-auto.hu | 2008-06-18 14:24 dgaboo részére
Gyújtógyertyák, trafó?
dgaboo | 2008-06-18 13:38 mazda-auto.hu részére
Kicseréltem a gyújtó kábeleket, mostmár nem hallom a szikrák áthúzását. Megnéztem a váltóolaj szintet és az rendben van.
Még azt tapasztalom hogy nagyobb gázfröccs után az utastérben érezni egy kis benzin szagot, viszont a csomagtérben nem. Ez mitől lehet.
sipi | 2008-06-17 14:57
Megnéztem este a csatlakozókat, de nincsenek a megjelölt helyen. Majdnem sikerült kábeleket is szereznem, de lemaradtam, így ugrott az üzlet és a navi. Azért remélem sikerül szereznem egy DVD lemezt rövidesen és akkor ránézhetek, hátha tudok vele valamit kezdeni.
sipi | 2008-06-16 17:17 mazda-auto.hu részére
Köszönet a gyors válaszért, megnézem a csatikat. Remélem szerencsém lesz. Üdv sipi
mazda-auto.hu | 2008-06-16 15:32 dgaboo részére
1. Váltóolaj rendben?
2. természetesen minden gyújtási elégtelenség többlet fogyasztást eredményez.