2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda RX-8 2002-2012.
Ajtók száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm
Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma: 4
Hengerelrendezés:
Kéttárcsás wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Szívómotor, szekvencionális befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi
Kamratérfogat (cm3): 2 x 654 = 1308
Sűrítési viszony: 10,0:1
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500
Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.
Végsebesség: ~223, és ~235 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2008-06-16 15:31 sipi részére
Például ha a váltó körüli konzolt leveszed, ott kell lennie a távirányító csatlakozójának. A kesztyűtartó bal felső sarkánál pedig szintén csatlakozóknak kellene lennie. Amennyiben nincs bevezetékelve, akkor nem egyszerű a helyzet, sokkal egyszerűbb "bármilyen" más navigációt+képernyőt beépíteni.
dgaboo | 2008-06-16 14:00
A xedosom hideg índításkor a légszűrö környékéről furcsa sípoló hangot ad. Ha az automatát beteszem D-be akkor megszünik, de gáz adáskor hallani a hangot. Ez a hang addig jelen van amíg fel nem melegszik teljesen a motor, utánna teljesen jó a hangja. Még annyi lenne ha gyújtás hibája van az autónak (néha hallani hogy nem oda megy a szikra ahova kéne, ezt általában házak mellett hallom) az okozhat fogyasztás növekedést?
sipi | 2008-06-16 10:51 mazda-auto.hu részére
Köszi, de az "elvileg" tény, vagy lehet ellenőrizni és hogyan. Elvileg meg lenne a DVD lejátszó, antenna (kis doboz?), táirányító, monitor a teljes fészekkel és fedéllel. Mi lehet még szükséges a beépítéshez és vajon működni fog a 6-os Bose rendszerével? Mert ha bonyolult, akkor kihagynám.
mazda-auto.hu | 2008-06-16 10:37 sipi részére
Elvileg nincs benne a kábelezés az egyéb Mazda6 kivitelekben.
sipi | 2008-06-15 20:02
Üdv! Lenne egy kérdésem. Esetleg beszerelnék a 6-osomba egy bontott gyári DVD navit. Ehhez szeretném megtudni, hogy a gyárilag navi nélküli 6-osban elvileg benne vannak vajon a szükséges kábel kötegek, vagy azokat be kell szerezni?
Köszi Sipi
dgaboo | 2008-06-13 20:01
Nagyon köszönöm! Üdv Dgaboo
mazda-auto.hu | 2008-06-13 13:28 dgaboo részére
700g R134a
dgaboo | 2008-06-12 18:52
Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne hogy egy 1993-as xedos 6 2.0- v6 automata váltós autóba hány gramm klímagáznak kell lennie?
mazda-auto.hu | 2008-06-12 17:48 BGabi részére
Ezt a kérdést így nem igazán értjük. Előre nem lehet tudni, hogy mi az ami esetleg meghibásodhat.
mazda-auto.hu | 2008-06-12 17:47 r-a-g részére
Elsősorban a gyárit, ha minden igaz 100000Ft körül van.