2026. Június 28. - Levente, Irén

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2008-06-16 15:31 sipi részére

Például ha a váltó körüli konzolt leveszed, ott kell lennie a távirányító csatlakozójának. A kesztyűtartó bal felső sarkánál pedig szintén csatlakozóknak kellene lennie. Amennyiben nincs bevezetékelve, akkor nem egyszerű a helyzet, sokkal egyszerűbb "bármilyen" más navigációt+képernyőt beépíteni.

dgaboo | 2008-06-16 14:00

A xedosom hideg índításkor a légszűrö környékéről furcsa sípoló hangot ad. Ha az automatát beteszem D-be akkor megszünik, de gáz adáskor hallani a hangot. Ez a hang addig jelen van amíg fel nem melegszik teljesen a motor, utánna teljesen jó a hangja. Még annyi lenne ha gyújtás hibája van az autónak (néha hallani hogy nem oda megy a szikra ahova kéne, ezt általában házak mellett hallom) az okozhat fogyasztás növekedést?

sipi | 2008-06-16 10:51 mazda-auto.hu részére

Köszi, de az "elvileg" tény, vagy lehet ellenőrizni és hogyan. Elvileg meg lenne a DVD lejátszó, antenna (kis doboz?), táirányító, monitor a teljes fészekkel és fedéllel. Mi lehet még szükséges a beépítéshez és vajon működni fog a 6-os Bose rendszerével? Mert ha bonyolult, akkor kihagynám.

mazda-auto.hu | 2008-06-16 10:37 sipi részére

Elvileg nincs benne a kábelezés az egyéb Mazda6 kivitelekben.

sipi | 2008-06-15 20:02

Üdv! Lenne egy kérdésem. Esetleg beszerelnék a 6-osomba egy bontott gyári DVD navit. Ehhez szeretném megtudni, hogy a gyárilag navi nélküli 6-osban elvileg benne vannak vajon a szükséges kábel kötegek, vagy azokat be kell szerezni?
Köszi Sipi

dgaboo | 2008-06-13 20:01

Nagyon köszönöm! Üdv Dgaboo

mazda-auto.hu | 2008-06-13 13:28 dgaboo részére

700g R134a

dgaboo | 2008-06-12 18:52

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy egy 1993-as xedos 6 2.0- v6 automata váltós autóba hány gramm klímagáznak kell lennie?

mazda-auto.hu | 2008-06-12 17:48 BGabi részére

Ezt a kérdést így nem igazán értjük. Előre nem lehet tudni, hogy mi az ami esetleg meghibásodhat.

mazda-auto.hu | 2008-06-12 17:47 r-a-g részére

Elsősorban a gyárit, ha minden igaz 100000Ft körül van.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Mazda RX-8 2002-2012.

Ajtók száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm

Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma:   4
Hengerelrendezés: 

Kéttárcsás wankel elvű motor  
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés:   elöl, hosszában

Szívómotor, szekvencionális befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi 
Kamratérfogat (cm3):   2 x 654 = 1308   
Sűrítési viszony: 10,0:1    
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200 
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500

Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.

Végsebesség: ~223, és ~235 km/h

Több autó