2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm
Tengelytávolság: 2665 mm
Hasmagasság: mm
Légellenállási együttható:
Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 88 / 89 mm
Sűrítési viszony: 11,0:1
Motorbeépítés: Hátsó tengely előtt hosszában, középen
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 6 automata
Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3): 6496
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min): 660/ 6500
Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3
Végsebesség: 337 km/h
Összesen 350 darab készült.
Több autó










mazda-auto.hu | 2008-06-25 08:13 Erdei részére
Amennyiben tényleg minden szervízt elvégeztek az autón akkor a következő dolgok elvégzése javasolt: motorolaj csere:17040,-Ft, olajszűrő: 2580,-Ft, gyújtógyertya:4640,-Ft, levegőszűrő: 5200,- hűtőfolyadék csere: 6000,-Ft. munkadíj: 9360,-Ft.
samu12 | 2008-06-24 21:38
Mazda Mx3-as 1.8 V6-os 1996 évjárat autómnál az a probléma merült fel, hogy hidegen jár a motor, de melegen durrog vagy el sem indul. Ha elindul gázt adok neki akkor lefullad. Segítsetek ha tudtok! Köszi
Atti77 | 2008-06-24 19:39
Hali!
Érdeklődnék,hogy a szervó tartályban a használattól fekete színű lehet-e a szervó olaj,vagy annak mindig halvány piros színűnek kell lennie?Mert nálam fekete színű!Vagy mi lehet az oka ennek??
dgaboo | 2008-06-24 17:45
Üdv!
A klíma nyomás kapcsolója, érzékelője, az hol található egy 2000ccm 93-as xedosba?
Üdv
Dgaboo
mazda-auto.hu | 2008-06-24 13:30 gyuri részére
Mindent, ami a munkahenger házon belül van.
Erdei | 2008-06-24 12:43
Jónapot!
Segítségüket szeretném kérni egy 1986-os Mazda 929 Coupe 2.0i GLX -el kapcsolatban.
Az autóben 141ekm van, 120e-s szervíz volt előzőleg elvégezve rajta német o.-ban. Az elmúlt 7évben az autó egy fűtött hangárban áll-t. Jelenleg is teljesen üzemképes. Elvileg a 140e-s szervíz lenne most esedékes. Milyen karbantartást javasolnak?
Mire kell figyelni?
Önöknél milyen költségvonzata lenne?
Üdv:M
gyuri | 2008-06-24 12:37
és mit tartalmaz egy ilyen belső javito szett?
mazda-auto.hu | 2008-06-24 09:34 gyuri részére
A belső javító szett a Xedos9-hez 59860,-Ft
gyuri | 2008-06-23 19:00
hello xedos 9-em van 2 ezres 95-ös azt szeretném tudni hogy a fékmunkahengerhez nincs javito készlet? mert valoszinü hogy csak a gumigyürűk vannak egy kicsit elöregedve a fékmunkahangerben. ha lehetne cserélni joval olcsobb lenne.
mazda-auto.hu | 2008-06-20 12:15 gyuri részére
Mazda Xedos9 főfékmunkahenger: 66744,-ft