2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 Sport 2.0i
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda3 MPS BL 2009-
Ajtók száma: 5
Ülések száma: 5
Hossz./szél./mag.: 4505/1770/1460 mm
Tengelytávolság: 2640 mm
Hasmagasság: 145 mm
Saját tömeg: 1460 kg
Légellenállási együttható: 0,32 cw
Hengerelrendezés: soros
Turbófeltöltő.
Hengerszám: 4
Motorbeépítés: elöl, keresztben
Nagynyomású, közvetlen benzin befecskendezés.
Sebességfokozatok száma: 6
Lökettérfogat (cm3): 2261
Furat / löket (mm): 87,5 / 94
Sűrítési viszony: 9,5:1
Hengerenkénti szelepszám: 4
Szelepvezérlés típusa: változtatható Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 260(191)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 380/3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,1 mp.
Végsebesség: 250 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2018-04-10 11:08 Akos1994 részére
Márkaszervizben tudják a kapcsolót kicserélni, de ha még garanciás, nem kell fizetni se érte.
mazda-auto.hu2 | 2018-04-10 11:07 Akos1994 részére
Alvázszám alapján tudnánk csak megnézni mivel van szerelve, de gondolom ez már xenonos, így márkaszervizbe kellene vinni.
mazda-auto.hu2 | 2018-04-10 10:57 Tamáska részére
Alvázszám alapján lehet pontosan megnézni milyen gyertya kell, és hány kilométerenként. A Motorcraft gyári beszállító volt, de nyilván van megfelelő NGK is hozzá.
mazda-auto.hu2 | 2018-04-10 10:51 spotlife92 részére
Nem tudjuk milyen csapágyra gondolsz, de ha a motort meg kell bontani hozzá, az biztos költséges.
mazda-auto.hu2 | 2018-04-10 10:48 Storkkk részére
Ha nem is pontosan 20 ezrenként, de végig márkaszervizbe járt az autó.
mazda-auto.hu2 | 2018-04-10 10:43 mazdauser1 részére
Az ABS-el szereltekhez DOT 4 kell, így ehhez az autóhoz is. A fékcsőből használunk utángyártottat is, de a gyári egyértelműen jobb minőségű.
CsIstván5891 | 2018-04-10 09:22
Tiszteletem. Hamarosan tulajdonosa leszek egy 2017-es 2.5 mazda 6 sedannak, automata váltóról lévén szó, érdeklődnék a automata valtó olajának csereperiodusára?, az autóban elméletileg 70 000 km van . Valamint egyéb karbantartásra az automata váltóval kapcsolatban. Köszönöm
Akos1994 | 2018-04-09 10:06
Üdv!vettem egy mazda 6 ost,4 hónapja 2014 es disel 2.2 motor 175ps,automata váltós, 75000km vettem,most van benne 85.000.automata váltó problémám van mikor le parkolok és el akarom zárni az autot be teszem P be a váltót és azt írja ki a kompjuter hogy tegyem P be de már az auto nem dolgozik és ki akarok szálni sipol,aztán be indítom vissza meg mozgatom a váltó kart és mind ha semmi nem lett volna,váltó szépen vált nem rángat!
nagyand | 2018-04-06 08:39
Tisztelt Mazda Autó:Le
Lehet a 2013-as M6 2.2D Revolution autónak a tompított fényszóróján állítani ? (Szereteném ha egy kicsit távolabbra világítana)
Ha igen mi a módja?
Elöre is köszönöm
Tamáska | 2018-04-03 15:52
Tisztelt Mazda-autó!
Múlt évben vásároltam egy Mazda 6-os autót,amiben Önök is segítségemre voltak. Nincs is azóta vele semmi gond! Most aktuálissá vált a gyertya csere,és egy kicsit megkavarodtam. Az autó motorszáma LF10234440. Ezzel a motorszámmal nem találom,milyen gyertya kell bele. Jelenleg “Motorcraft” van benne,ha cserélődik tegyek bele NGK-t,vagy maradjon ez a tipus? Az autó 2007-es évjárat,2 literes,108 kw-os,GG,hatchback. Esteleg hőérték szerint milyet ajánlanak? Köszönöm a választ,tisztelettel: Pásztor Tamás.