2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Mazda3 2020
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










Foreszt074 | 2018-03-12 19:54
Tisztelt Szakértő úr!Az volna a kérdésem hogy 2015-ös mazda 6 autómataváltós autónál normális dolog-e hogy meleg váltónál meleg motornál “P” helyzetből járó motornál csak 10-15 másodperc után tudom csak bármelyik fokozatba kapcsolni,de van olyan is hogy egyből megy!Válaszát köszönöm
mazda-auto.hu2 | 2018-03-09 10:49 louiking részére
Ha csak hajtókar csapágy probléma van és a főtengely felújítható, érdemesebb megcsinálni, mert lesz egy szakszerűen felújított tökéletes motorom, és nem kerül többe mint egy teljesen bizonytalan eredetű bontott motor.
Ha már más is sérült, akkor számolni kell, hogy mi éri meg jobban.
A motort mindenképpen ki kell venni, és csak utána lehet megmondani, hogy pontosan mi sérült.
mazda-auto.hu2 | 2018-03-09 10:40 Bazsi884 részére
Kellene egy névreírt forgalmi és személyi másolat a
garai@mazda-auto.hu
címre, és küldöm az anyagát.
mazda-auto.hu2 | 2018-03-09 10:38 Bela77 részére
Meg kellene nézni a motortartó bakkokat, mert az is okozhat hasonló jelenséget. Általában a lengőkar hibája szokott ilyet produkálni, de ha az rendben van, akkor ez esélyes.
Bela77 | 2018-03-07 15:13
Tisztelt Szakember,
2006-os évjáratú Mazda 6-osom (RF7J, kombi) az utóbbi időben elinduláskor, terhelésváltáskor kottyanó hangot, hangokat hallatt a kormányoszlop felől,én ezt kifejezetten a kormányoszlop környékéről hallom, nem a futómű felől. Az autó ugyan 265ezret futott már, de futóműve nem lóg (legutóbbi átgumizáskor kértem a szerelőt, nézze meg). Jobbra-balra kormányozáskor (rántás) nem hallok hangot, inkább csak mikor elindul/megáll az autó, teljesen mindegy milyen szögben áll a kerék. Van esetleg tippjük, hogy mi lehet, van esetleg olyan (típus)hiba, ami ilyen futásteljesítménynél ennél a típusnál gyakran előjön?
Nagyon köszönöm!
B
Bazsi884 | 2018-03-07 10:43
Az előbb rosszul fogalmaztam meg, nem a kilóméter hanem a szervíztörténete érdekelne. Köszönöm!
Bazsi884 | 2018-03-06 17:32
Tisztelt mazda autó!
Vásároltam egy 2011es évjáratú mazda 6-ot
Érdekelne hogy mennyi kilométer van az autóban. Az alvázszám: JMZGHA9B611488948
Segítségét előre is köszönöm!
louiking | 2018-03-06 16:00
Tisztelt mazda-autó!
Olyan kérdésem lenne az autómmal kapcsolatban /2007 dízel Mazda 6 121LE/ hogyha hajtókar csapágy problémája van az autónak, a szerelő azt mondja nem érdemes felújítani mert nem olcsó,illetve nagyon precíz munkával lehet csak összehozni,motorblokk cserét javasol.
Ha bontóban veszek,akkor mi a biztosíték hogy nem egy széthajtott motort kapok,illetve van e erre garanciális idő?
Esetleg ha tudna ajánlani bármilyen megoldást akkor szívesen venném a tanácsát.
Köszönöm előre is
Bádi | 2018-03-05 22:18 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a választ
mazda-auto.hu2 | 2018-03-05 09:53 Bádi részére
Nem ajánlom otthon kiszedni. Előfordult, hogy annyira össze volt égve, hogy a célszerszám és a speciális befecskendező fellazító spray is kevés volt.