2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 Sport 2.0i
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda RX-8 2002-2012.
Ajtók száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm
Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma: 4
Hengerelrendezés:
Kéttárcsás wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Szívómotor, szekvencionális befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi
Kamratérfogat (cm3): 2 x 654 = 1308
Sűrítési viszony: 10,0:1
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500
Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.
Végsebesség: ~223, és ~235 km/h
Több autó










Bádi | 2018-03-04 14:44
Üdvözlet mindenkinek
Porlasztó kiszerelésével kapcsolatban érdeklődöm mi a tapasztalat 2006-os RF7J motornàl, mennyire nehezen jön ki, kell-e hozzà porlasztó kiszedőt szereznem mielőtt nekilàtok.
Előre is köszönöm
rasotamas | 2018-02-28 09:17 kovi2 részére
Nekem úgy tűnik elkezdi az injektorkalibrációt. Ha csak ritkán és rövid ideig csinálja, akkor se tart sokáig ha nem szakítod meg, akkor szerintem csak apróbb kalibrálást végez. Ha 5-6 percig is tart és gyakran csinálja akkor már jó esélyjel van rossz injektorod. Érdemes lenne gyári gépre dugni, megnézni a kalibrációs értékeket, esetleg mérni egy résolajat.
kovi2 | 2018-02-24 21:48 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm válaszát!
Schumilex | 2018-02-23 13:53 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm szépen.
mazda-auto.hu2 | 2018-02-23 11:38 kovi2 részére
Nem találkoztunk ilyennel, Mazda műszerre kellene tenni, hátha tárolt valami hibát.
mazda-auto.hu2 | 2018-02-23 11:35 Roliluca részére
Mazda műszerre kellene tenni, hátha van benne hibakód.
mazda-auto.hu2 | 2018-02-23 11:34 Roliluca részére
Ha kapunk egy névreírt forgalmi és személyi másolatot a
garai@mazda-auto.hu címre, akkor ha fel van rögzítve a DSR rendszerben, elküldöm az anyagát.
mazda-auto.hu2 | 2018-02-23 11:32 Schumilex részére
Ez megfelelő olaj.
kovi2 | 2018-02-22 09:21
Tisztelt Mazda Szakértő Úrak!
Diesel 136le 6-os Mazdám van , 2003-as évjárat. Hosszabb út után ha megállok például egy piros lámpánál de csak akkor ha teljesen áll az autó, alapjáraton járva egyszer csak megemelkedik a fordulat 1200-ra ez kb 30 másodercig csinálja, majd vissza alapjáratra.Ha egy kis gázt adok ez a folyamat megszakad, és mind addig probálkozik , amíg nem hagyom hogy kb 30 másodpercig majd saját maga visszaáll az alapjáratra.Ez csak hosszabb út kb80-100km után ismétlődik meg.Ha rövidebb utakon használom nagyon ritkán történik meg.Egyébként nincs semmi hiba,füst vagy fogyasztás növekedés.Mi a véleményük, találkoztak már ilyen jelenséggel!Mi lehet a megoldás erre?Válaszukat előre is köszönöm
Roliluca | 2018-02-21 15:38
Szép Napot !
Lenne egy kérdésem hogy mi lehet az oka annak hogy alapjárat ingadozik de általába csak hideg motornál!Mazda 6 143 lóerős diesel motorral szerelt 2007-es évjáratú