2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm
Tengelytávolság: 2548 mm
Hasmagasság:
Gumiméret elöl: 205/70-15
Gumiméret hátul: 225/70-15
Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm
Sűrítési viszony: 10,25 : 1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt, hosszában
Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok
Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)
Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 6974
Szelepvezérlés típusa:
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min): 664/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp
Végsebesség: 290 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2018-02-01 12:16 gumberdani részére
Mazda műszerre kellene tenni, hogy van-e benne tárolt hiba.
mazda-auto.hu2 | 2018-02-01 11:42 kissgenga részére
Károsodhatott a motor is ha csak 1 liter olaj volt benne. Nincs köze az érzékelőhöz, valószínűleg fel kell újítani a motort. Ha a reggeli első hideg indításnál nincs kékes füst ami később megszűnik, valószínű egy gyűrű is leragadt már és meg kell bontani a motort, amit egyébként is ajánlunk, ha ennyire kevés olaj volt benne.
mazda-auto.hu2 | 2018-02-01 11:20 Tibko12 részére
Mazda műszeren volt nézve? Mert ha nem akkor azzal kellene kezdeni, és ha van hibakód azon elindulni. Ha nincs hibakód, akkor pedig azon elindulni mi az ami okozhat ilyet, ez általában a nagynyomású szivattyún lévő szelep szokott lenni.
mazda-auto.hu2 | 2018-02-01 11:19 Raven85x részére
Amikor produkálja a hibát (nedves időben) műszerre kellene tenni.
AndrewEdems | 2018-01-31 16:34
Sziasztok!
Szeretnenk lecserelni a 2002-es Mazda 6-osunkat egy uj KODO dizajnosra, de nem nagyon talalok informaciot az interneten, hogy mikre kellene figyelni. A keret 12.000 Euro lenne de, ebben az arban inkabb csak 150.000 km futas felettieket lehet kapni. Elöre is köszönöm a fejtagitast!
mazda-auto.hu | 2018-01-31 15:27 Tattila82 részére
Igen, nem stimmel a km !
BABI | 2018-01-30 15:35
Tisztelt Mazda Autó!
Szeretném megkérdezni,hogy 2004 Mazda 6 dizel Sport Kombimban 178.000km (mely szerintem visszatekert állás) elinduláskor mi adja a csörgő hangot,mely megszűnik magasabb fordulaton.
Köszönettel
atis7 | 2018-01-29 12:53
Tisztelt Mazda Autó !
Nemrég beszerzett Mazda6-ról szeretnék információt. Mazda6 2004.
2000 diesel/100kW. Alvázszám.:JMZGY19R201174203
KM. 120000.
Előre is köszönöm.Üdv !
Csacsa73 | 2018-01-29 07:57
Tisztelt Mazda-autó szakértő!
Lassan olajcsere következik az autómban, és érdekelne mi a véleményük, esetleges tapasztalatuk,a Total Quartz Ineco C1 5W30.as motorolajról? Eddig Dexeliát kapott az autó, de itt a helyi Bárdiban elég jó kedvezménnyel meg tudnám a Totalt vásárolni.
M6 2008 GH kombi. 2.0 diesel, DPF
Köszönettel várom válaszukat. Béla
Takicsabi | 2018-01-28 08:38
Tisztelt Mazda Autó!
Szeretném segítségét kérni,egy autó vásárlása előtt állok.A kinézett Mazda 6-os 2008.05 havi, Németországból behozott pontos típusa:Mazda 6 Sport 2.0 Cd Te, kilométeróra állása :147193 km,alváz száma:JMZGH19D601145295 Köszönettel venném,ha megnézné valós-e a kilométer.És esetleg a dpf szűrővel volt e már gond.
Tisztelettel és köszönettel:Takács Csaba