2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2018-01-17 11:04 Hunika2008 részére
Igen, okozhatta ez a hiba a szokatlan hangot.
Az olaj valószínűleg az intercooler hűtőt és turbót összekötő gumicső, vagy csövek, repedése miatt kerül oda. Három ilyen vastag levegőcső megy a turbóhoz, ezeket kellene megnézni, hogy melyik repedt.
Nem tudom melyik Xado lett beletéve, mert a turbóhoz valót azt valóban minden olajcserénél bele kell rakni, de a motor revitalizálót (Stage 1) azt csak 100.000 km-ként kell megismételni.
Hunika2008 | 2018-01-16 15:38 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm szépena segítséget. Közben le lettek bontva a vezérlés védőelemei és a feszítő hidraulikus egységből dől az olaj. Ez lehet azoka a zörejnek ? esetleg a lazább fogasszíj hozzáért a védőelemekhez ? két helyen találtam súrlódási nyomokat.
Még lenne egy kérdésem: mitől lehet a turbó olajos a feltöltő oldalon ? a motor nem fogyaszt olajat, 10.000 km-ként nem kell utánatöltenem. Lehet az olaj visszavezető tömlő miatt ? Vagy a karterből jön olaj? Nem tudom ott van olajcsapda ? Érdemes leszerelni aturbót ez miatt? Jelzem az autó 430.000 km-ben van és nagyon jó erőben van. Két alkalommal volt olajcserénél XADÓ ( Önök által javasolt 10.000km-ként haszbálatos ) adalék használva.
Előre is köszönöm a válaszukat.
Üdvözlettel: Csaba
mazda-auto.hu2 | 2018-01-16 13:45 Hunika2008 részére
Elsőre mi is a szíj görgőjére gondolnánk, de ha szíj nélkül is csinálja, akkor nehéz kocsi nélkül bármit is mondani. Látni és hallani kellene.
mazda-auto.hu2 | 2018-01-16 13:41 Tibi76 részére
Kellene egy névreírt forgalmi és személyi másolat a
garai@mazda-auto.hu címre.
mazda-auto.hu2 | 2018-01-16 13:38 Kareee84 részére
Kellene egy névreírt forgalmi és személyi másolat, a
garai@mazda-auto.hu
címre.
Hunika2008 | 2018-01-15 12:21
Tisztelt Mazda -Auto!
A következő jelenséggel kapcsolatban szeretném véleményét kérni:
2006.os 2.0 dieseil 143 lovas mazdáról van szó. Hirtelen a motor ba oldala felöl ( a vezérmű szíj oldalán) megjelent egy csörgés szerű zaj, ami üresjáratban nem hallatszik, viszont minden fordulatszám tartományban igen. A motor normálisan viselkedik, minden egyébb ok. Levettük az ékszíjat és úgy is csinálja. Legjobban a Ladák lánccsörgésére hasonlíta jelzett hang. Mi okozhatja ezt a hangot?
Segítségét előre is köszööm.
Üdv.: Csaba
Tibi76 | 2018-01-15 10:23
Szeretnék előéletet kérni az alábbi alvázszámú autóról:
JM1GJ1U54G1407265
nsx | 2018-01-13 15:05
Jó napot ,helló
Mazda 6, 2015/5 ,2.0i Revolution benzines. sérült
jól felszerelt,navi,füt.ülés,tempomat…..
az volna a kérdésem Mi a vélemény,Tapasztalat a típusal?
Tipushiba,mire kell figyelni.? Benzines autót szeretnék most dízel van.
Mazda 3 2008évj,Mps 2.3 T, szintén felmerült de Németbe sok a motor hibás.
Erről is szívesen meg halgatok véleményt,Tapasztalatott.
Köszi előre is.
Kareee84 | 2018-01-11 12:36
jó napot ismét
A légzsák visszajelző 19-es hibakódot villogja ki ez mi lehet ?
Kareee84 | 2018-01-11 11:02
Tisztelt mazda-auto
Szeretnék szervíztörténetet információt kérni az autómról
jmzgy19t201201981
Köszönöm