2026. Június 26. Péntek - János

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2013-04-09 08:01 villantl részére

Tehát ha az autó nincs bezárva, akkor nem nyitható a csomagtér a gombbal. Elképzelhető, hogy kábelszakadás van, melynek legjellemzőbb pontja, a karosszéria, és a csomagtérajtó közötti gumicső. Ezen belül eltörhetett a kábel.

villantl | 2013-04-08 13:35 mazda-auto.hu részére

Igen, ha nyitva van, akkor elvileg engedélyezi a gombot, de már nem vagyok biztos benne. Azt gondoltam, hogy a központi zár engedélyezi a gombot és azt megnyomva a motor nyitja, a csomagtér reteszét vagy a motor engedélyezi a gombbal a mechanikus nyitást, mert, ha a kulcsot elfordítom, akkor nyílik a csomagtér?

mazda-auto.hu | 2013-04-08 07:47 villantl részére

A központi zár működteti a csomagtér ajtó zárját?

villantl | 2013-04-07 11:30

Üdvözlöm, Mazda3 1.6 2006-os csomagtartó a gomb benyomásával nem nyitható, a gomb mikrókapcsolója működik, a zárt állapotot érzékelő kapcsoló szintén, mérésre úgy tűnik, hogy nem is kap feszültséget a nyitó motor, mi lehet még a gond, hol van biztosítva, illetve külső feszről próbálható?

Albi | 2013-04-07 10:47 mazda-auto.hu részére

Üdvözlöm! Ebben a típusban nincs a motortérben biztosíték ház, a kormányoszlop bal oldalán van. Köszönöm segítségét, azóta megoldottam!

mazda-auto.hu | 2013-04-02 08:31 FacaG részére

Ha a gyújtás levétele után is még 10 mp-ig sípol, akkor elvileg nem a benzinszivattyú, egyéb esetben lehet.

mazda-auto.hu | 2013-04-02 08:28 FacaG részére

Valóban csak szoftver különbség van a kivitelek között. Mennyire lehet tuningolni? Csak szoftveres beavatkozással valójában csak a felső fordulatszám korlátra kell vigyázni, ha ez marad, akkor kizárólag programozással nem lehet drasztikus teljesítmény növekedést elérni.

mazda-auto.hu | 2013-04-02 08:06 Albi részére

A motortérben található főbiztosíték házban helyezkedik el.

FacaG | 2013-03-31 21:21 mazda-auto.hu részére

Tisztelt Szakértő! Éles sipolo hang néha menet közbe is lehet hallani és még leállitás után is kb 10 másodpercig de nem mindig. És az auto hátso részéböl jön a hang. Benzinszivattyú? köszönettel

FacaG | 2013-03-31 21:10

Tisztelt Szakértő! 2008-as mazda 2 van ami 75LE azt szeretném kérdezni hogy a magasabb felszereltséggel márt 86LE kiadásuak. Mit kell cserélnem hogy az enyém is magasabb teljesitményű legyen? Ha csak az elektronikát kell átprogramozni akkor mennyi az a LE amire még fel lehet húzni amitöl még nem károsodik a motor. köszönettel

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm

Tengelytávolság: 2665 mm

Hasmagasság:       mm

Légellenállási együttható:

Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.

Szelepek száma: 48

Furat/löket: 88 / 89 mm

Sűrítési viszony: 11,0:1   
Motorbeépítés:  Hátsó tengely előtt hosszában, középen

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 6 automata 

Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3):  6496    
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):   670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min):     660/ 6500

Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3

Végsebesség: 337 km/h

Összesen 350 darab készült.

Több autó