2026. Június 26. Péntek - János

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2013-03-26 07:54 csavez11 részére

Ön (vagy fórumban: Te vagy) az első tulajdonos? ...Nem akarok látatlanban okoskodni, de ha nem te vagy az első tulajdonos, akár bontott főtengely is lehet a motorban, pl. egy túlköszörült csapággyal, vagy túl nagy ütéssel...

Piezzo | 2013-03-26 06:53 cuba.71 részére

Kicsit meghajtottam a relé lábait, de ma reggel ismét nem indult. Csak a meleg segít neki, ha szobahömérsékletből viszem le akkor simán indul és egész nap tudok vele közlekedni. Érdeklődtem relé után. Az új 32000 Ft, a bontott 6000 Ft. Melyiket érdemes megvenni?

csavez11 | 2013-03-26 06:00

Tisztelt szakértő úr ! A Mazda 6 disel KETTÉTÖRT FŐTENGELYRŐL MI A SZAKÉRTŐ VÉLEMÉNYE ?

Albi | 2013-03-25 19:37

Üdvözlöm! Egy Mazda B2200D pick-up-nk a biztosíték táblájában van egy "hőkioldós" bizti, az nekem eltört, a háza. Hol tudnám beszerezni, mi a becsületes neve, mert mindenütt csak buta tekinteteket kapok?!? Köszönöm válaszát!

cuba.71 | 2013-03-25 17:56 mazda-auto.hu részére

Mikkora várhatom a megkeresést,és milyen formában?

mazda-auto.hu | 2013-03-25 14:21 cuba.71 részére

Megkaptam. Köszönöm.

cuba.71 | 2013-03-25 11:05

Kedves MAZDA-AUTO. Mint már jeleztem irtam neked e-mailt a csapatunkrol,az általad megadott cimre. Köszönöm.

mazda-auto.hu | 2013-03-25 09:57 cuba.71 részére

Segítségnyújtásért nem szoktam haragudni. :-)

cuba.71 | 2013-03-24 22:36

Először próbáld a lábait minimálisan "meghajtani",hogy legyen KONTAKT.

Piezzo | 2013-03-24 20:50 cuba.71 részére

Köszönöm a gyors választ. Kivettem a reléket. A zöld melletti lehet a hibás. Felmelegítettem és vissza raktam. Egyböl be is indult, de kb 2 perc múlva le is áll. Szerintem mert újra lehűlt kint a hidegben. Újra ki, melegítés, berak, simán indul, majd ismét leáll. Akkor ezek szerint ezt a relét kellene kicserélnem?

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lancia Rallye 037 Stradale 1982.

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm

Tengelytávolság: 2440 mm

Hasmagasság: 

Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)

Szelepek száma: 8

Szelepvezérlés típusa: DOHC

Furat/löket: 84 / 90 mm

Sűrítési viszony: 7,5:1

Feltöltés: Abarth kompresszor   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt keresztben

Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor

Sebességfokozatok száma: 5 
 

Hajtás: Hátsókerék

Lökettérfogat (cm3):     1995    
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):    207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     226 / 5000

Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.

Végsebesség: 220 km/h

Több autó