2026. Június 27. Szombat - László

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


Easyrider5277 | 2012-12-09 22:59

Helló! A generátornak egy gyakori hibája amikor kopik a bronzkefe és az érintkezés bizonytalanná válik. Azonkívül a feszültségszabályzó is okozhat időszakos hibát, a melegedő alkatrészek forrasztása is csinál ilyeneket. A testpontok megnézése nem ördöngősség.

bandy100 | 2012-12-09 21:53 Easyrider5277 részére

Hello! Köszönöm, minden segítséget, észrevételt szívesen fogadok, csak sajnos azt nem tudom, hogy hol keressem a hibát, mert sajnos ez a hiba nem egyértelműen mutatkozik. Valamikor mehetek az autóval akár 50-60 Km-t is úgy, hogy egyszer sem villan fel a visszajelző, valamikor meg folyamatosan villog (vagyis inkább vibrál). Nemvagyok autószerelő, de szerintem ha a generátorral lenne a gond, akkor folyamatosan csinálná a hibát.

Easyrider5277 | 2012-12-09 21:29

Helló! Ha nem gond én is hozzáfűznék néhány gondolatot. Bár autószerelő nem vagyok (tv viszont igen), az könnyen belátható, hogy ez nem üzemanyag gond. Ha erősebben világítanak a lámpák akkor valószínűleg a töltéseddel van gond, szabálytalanul megemelkedik. Ez gondolom vmilyen testpont hibától, vagy a generátorból ered. Üdv.: Easyrider5277

bandy100 | 2012-12-09 21:08

Tisztelt Szakértő! Van egy 2000-es évjáratú Mazda Premacy 2.0 TD autóm, amivel egy olyan problémám van, hogy néha-néha felvillan a műszerfalon a töltésvisszajelző és az üzemanyagszűrő-visszajelző lámpa (egyszerre a kettő). Olyankor egy pillanatra felerősödik a fényszórók fényereje is (a szembejövők azt hiszik nekik villogtatok). Ezt mi okozhatja? Én az üzemanyagszűrőre gyanakodtam, amit ki is cseréltettem egy autószerelővel, de sajnos a hiba még most is ugyanúgy megvan. Előre is köszönöm a segítséget!

menelaos | 2012-12-05 15:57 FacaG részére

Helló FacaG! Csak alátámasztani tudom a Szakértő véleményét.Nekem is volt a leírásodhoz hasonló hangom.A fűtőmotor légkeverője egy fekvő mókuskerékhez hasonlít.Ebbe keveredett bele kintről egy falevél,ami gyönyörűen megszáradt és forgott a légkeverővel együtt annak belsejében.Bizony hasonló hangot adva,amit leírtál.Vedd,vagy vetesd ki a motort,lehet neked is van ott vmi. Tisztelettel :-)

mazda-auto.hu | 2012-12-05 07:40 FacaG részére

Mazda2 esetében elsősorban a légbefúvó ventillátor lehet zajos az oda esetleg bejutó "idegen" anyagoktól, de a ventillátor csak gyújtáson működhet. Gyújtás nélkül, leállítás után még 10-20 másodpercig nem igazán van áramellátása az alkatrészeknek.

FacaG | 2012-12-04 16:58

Tisztelt Szakértő! Mazda 2 2008 évjáratú autom van. Mikor leállitom sipoló hangot lehet hallani kb 10-20 másodpercig. Hasonló mint amikor felkapcsolva marad a világitás csak jóval halkabb. Volt amikor menet közbe is halottam mikor üresbe gurultam. Mi lehet a gond? Válaszát elöre is köszönöm

mazda-auto.hu | 2012-11-29 10:08 Piezzo részére

Remélem nem tévedek, de tudomásom szerint a Nipparts, a Japanpartshoz hasonlóan sok esetben csak az alkatrészt becsomagoló céget jelenti, de gyakran valóban japán eredetű terméket takar. Több cég gyárt alkatrészeket a Mazdának, de ez a gyári cikkszámokból nem derül ki, ráadásul a még ha rá is van írva az alkatrészre a gyártó, akkor is gyakori a minőségbeli különbség a kereskedelmi forgalomnak, illetve a gyárnak készült alkatrészek között. A gyári kuplung elsősorban lehet Motorcraft, Aisin esetleg Sachs, LUK gyártmány

Piezzo | 2012-11-28 09:54

Csak az a baj, hogy a Nipparts-ra azt mondták, hogy az a gyári japán. Vagy ha az nem az, akkor mi a gyári márka?

mazda-auto.hu | 2012-11-28 09:48 Piezzo részére

Akkor marad a gyári, az biztosan jó. Kb. 108681,-Ft a szett.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Maserati Bora

 

Gyártási időszak: 1971-1978

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4355, 17688, 1134 mm

Tengelytávolság: 2000 mm

Hasmagasság:       mm

Légellenállási együttható:

Saját tömeg: 1619 kg
Hengerelrendezés: 8 henger, 90 fokos V alakban.

Szelepek száma: 16

Furat/löket: 93,9 / 89 mm

Sűrítési viszony: 8,05:1   
Motorbeépítés:  Hátsó tengely előtt hosszában, középen

Tüzelőanyag ellátás: 4 db Weber DCNF karburátor

Sebességfokozatok száma: 5 kézi (ZF)

Meghajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3):  4930  
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):   330 (246,1)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min):     440,6/ 4000

Gyorsulás 0-100 km/h: 6,6

Végsebesség: 284 km/h

Gumiméret elöl: 205/70 VR15

Gumiméret hátul: 215/70 VR 15

Összesen 564 db készült.

 

Több autó