2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2010-11-10 11:19 mazda-auto.hu részére
Márni= mérni.
mazda-auto.hu | 2010-11-10 11:18 Easyrider5277 részére
Márni kellene néhány dolgot indítózás közben, amikor nem indul. Üzemanyag nyomás a porlasztók-adagoló között, motorhőmérséklet szenzor jele...stb
mazda-auto.hu | 2010-11-10 11:00 Denisz3 részére
42278,-Ft a támcsapágyakkal együtt. A túlméretes egy kicsit drágább.
Easyrider5277 | 2010-11-10 08:23
Kedves szakértő!
Korábban már kérdeztem autómmal kapcsolatban. 323 1,7D 91-es évjárat PN40 motorkód. Melegen nehezen indul. Ha egy kicsit pihen kb. 5-10 percet akkor könnyedén. Cseréltünk már benne adagolót, üzemanyagszűrőt.Ellenőrizve lettek a porlasztócsúcsok- volt benne több rossz is. Legutóbb a szelepek lettek beállítva, 2 letámasztott. Merre tovább?
Denisz3 | 2010-11-09 16:34
Tisztelt Szakértő!
Tudna nekem segíteni abban ,mennyibe kerülne, egy 1985-ös ,1489ccm, 55kw-os Mazda 323 GLX-be egy főtengely csapágysor?
Válaszát előre is köszönöm!
mazda-auto.hu | 2010-11-09 16:26 man200 részére
MInden bizonnyal indítózás közben túl alacsonyra esik a rendszer feszültsége. z lehet akksi, vagy rossz akksisaru, csatlakozás, kábel...
man200 | 2010-11-09 15:13
Tisztelt szakértő.
Mazda6 RF5C motoros autóm hideg indításánál felvilannak ikonok (ABS,Menetstabilizáló, izzítás).Néha a fordulatszámmérö és a kilométeróra kiakad majd visszaáll a helyére.Reggel az első indításnál, napközben nem csinálja.1-2 mp múlva eltünnek az ikonok..Hibaüzenet nem marad.Erőlködés nélkül forgat az önindító. Töltés jó 14,2-14.45 között változik fordulattól függetlenül.AKKU teszterel KB60%-os.Gyári aksi 5 éves.
Mi lehet a probléma?
mazda-auto.hu | 2010-11-08 10:16 nonosevics részére
Lehet pl. generátor csapágy, valamelyik görgő, vagy akár a szíj is.
mazda-auto.hu | 2010-11-08 10:11 Pety részére
Etilén-glikol bázisút, és igen, kötelező higítani, sőt egyáltalán nem előnyös feleslegesen túl alacsony fagyási pontra beállítani a hűtőfolyadékot.
nonosevics | 2010-11-07 17:39
2005 Mazda 6 2.3l benzin 135ezerkm
Kérdésem az lenne egy éles surlódó hang jön a motor alján hallani inkább. Az a furcsa csak üzemmeleg állapotba alapjáraton hallani. Egy kis gázadásra teljesen megszűnik majd ha visszaáll alapjárata megint elkezdi. Vajon mi adhat ilyen hangot?
Köszönöm.