2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Megújult Mazda BT-50.
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










Mazdi6 | 2009-03-25 15:58
Kedves szakértő
2003-as Mazda 6 cd-s fejegység milyen paraméterekkel rendelkezik?(4x???watt) érdemes kicserélnem a 4 hangszórót nagyobb teljesítményűre? Ami hátul az ajtóban van az szinte nem is szól, kár volt beleszerelni:) Mekkorák a hangszóró méretek elöl és az ajtóban hátul? mazda 6 sedán 2003-as. HA tetetek bele nálatok egy dvd-s rendszert hangkártyával akkor is ki kell cserélni a hangszórókat mert nagyon gyatra.
Köszi a választ előre is.
mazda-auto.hu | 2009-03-25 09:41 man200 részére
A kesztyűtartó felől van még egy 10-es hatlap fejű csavar. Leírás nincs a CD tárhoz.
man200 | 2009-03-25 08:16
Tisztelt Szakértő! Segítséget szeretnénk kérni, mazda6 középkonzol borítását hogyan lehet levenni kontakt hibás lehet 2db izzó vagy a foglalatban van kilazulva, néha világít. Hamutartó alatt találtam 2db csavart,azt kiveszem.Bolhákon kívűl fogja még valahol csavar? 6-os cd táras gyári Bose. Van leírás a szereléséről? Köszönöm.
mazda-auto.hu | 2009-03-23 14:50 man200 részére
A hűtőfolyadék etilén bázisú legyen, illetve DOT4 -es fékfolyadék szükséges. Az új töltőlevegő hűtők anyaga a csatlakozásnál már módosult, így elvileg a védőanyag nélkül sem fog oxidálódni.
man200 | 2009-03-23 11:44
Tisztelt Szakértő! Mazda 6 2.0 diesel RF5C motoros autóm 4éves szervize érdekelne.Hűtőfolyadék,fékfolyadék tipusa és mennyisége. Garanciában cseréltek intercoolert,de nem kentékbe semmivel.Mivel kell bekenni? Alsó csonk volt megrepedve. Üdvözlettel.
sance | 2009-03-23 10:21 mazda-auto.hu részére
OK.
Mail elment
sance | 2009-03-23 10:20 mazda-auto.hu részére
OK.
Mail elment
mazda-auto.hu | 2009-03-23 09:01 sance részére
Igen, de inkább a varga@mazda-auto.hu-n.
sance | 2009-03-20 23:57
és a kapcsolatokban levö e-mail cimen meg is tudom rendelni?
mazda-auto.hu | 2009-03-20 15:08 sance részére
Kettő darab egyszerre cserélése valószínűleg tartósabb megoldást kínál, de szintén valószínűleg egy erősített és egy normál kombinációja is megfelel. Darabja 27439,-Ft.