2026. Június 28. - Levente, Irén

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


pogi | 2009-05-01 20:31

Tisztelt szakerto! 626 2.0D, 91-es. Gyari kozpontizar kapcsolasi rajzra lenne szuksegem. Mostani allapot - csomagtarto ajtot vezerli,ajtokat nem. Koszonom

pogi | 2009-05-01 20:26

Tisztelt szakerto! Mazda 626 2.0D, 1991. Hogyan lehet kinullazni vezermuszij csere figyelmezteto kontrol lampat? Koszonom

mazda-auto.hu | 2009-04-28 08:09 Dergi részére

Ennél az évjáratnál már egyáltalán nem jellemző a henger repedés. Ezért elsősorban hengerfej tömítésre, vagy a hengerfejre gondolunk mi is. Egy ötlet: Gyári tömítés lett alkalmazva?

Dergi | 2009-04-27 16:46

Mazda E2200. Válasz
Semmit nem emelkedik a víznek a hőmérséklete, csak akkor ugrik meg, ha már kevés benne a víz. Ha sík terepen megyünk, akkor többezer km-t is el lehet menni vele és nem megy el belőle a víz
Egyébként az autó 1999-es és nem szervókormányos.
Válaszát előre is köszönöm:
Dergi

mazda-auto.hu | 2009-04-27 15:18

Kérdés, hogy drasztikusan emelkedik-e ilyenkor a vízhőmérséklet, vagy nem annyira jelentős a hőmérséklet emelkedés, csak egyszerűen nyomja ki a vizet a rendszer.
Amennyiben a második eset áll fenn, akkor valószínűleg hajszálrepedés van valamelyik henger hüvelyen. Persze ez csak 1997 előtti évjáratú autó esetében lehet igaz.

Dergi | 2009-04-27 14:57

Tisztelt Szakértő!
E2200-as mazdámon most lett a hengerfej felújítva, síkba köszörülve, stb., de most is tolja ki a kiegyenlítő tartálynál a vizet, de csak akkor, ha emelkedőn megyünk fel. sík úton ezt nem csinálja. A hengerfejet megnézték nyomás alatt is és nem találtak repedést.
Kérem segítsen, hogy mi lehet a probléma.
Köszönettel: Dergi

mazda-auto.hu | 2009-04-23 14:51 man200 részére

1.Egy kis zsír hiányzik a kuplung munkahehger tüskéje és a kinyomócsapágy karja közül.
2.Elképzelhető, hogy a kettős tömegű lendkerék már nem az igazi.
3. A hűtőventillátor kapcsolásától, klímától függően lehetséges.

man200 | 2009-04-23 12:14

Tisztelt Szakértő! Mazda 6 RF5C motoros autom kuplung benyomásakor,2-3 kattanás hallható a kuplungházból álló motornál.Olyan a hangja mit a körömcsipesznek.Járó motornál nem hallható.Fordulaton 2000-3000-nél kicsit remeg a pedál váltáskor hangj is van,néha erősebben is hallható menet közben. Mi lehet a gond? 2005.07.-i az autó 56000 KM van benne,kíméletesen használtam.Természetes dolog hogy a befecskendező hajtósabb menet után, alapjáraton szabályozza magát. Erősebb kopogósabb a járása 15-30 másodpercig utána visszaáll rendes diesel hangra.Üdvözlettel: MAN 200

mazda-auto.hu | 2009-04-20 09:23 picipepe részére

Elképzelhető, hogy csak a gázolajszűrő van eltömődve, de sok minden más is okozhatja a problémát. Látni kellene az autót, illetve a motorteret. A mai modern autók esetében egyébként célszerű egy hibakód olvasással kezdeni a probléma megoldását.

picipepe | 2009-04-18 08:16

Tisztelt Szakértő!
Egy Mazda Premacy 2.0td-röl lenne szó.2002-es.Olyan probléma van vele,hogy menet közben néha erőtlenné válik.Megy az autó,de ha a gázra lépek nincs semmilyen megszokott gyorsulás.Ezt néha csinálja,egy darabig aztán megy rendesen minden gond nélkül.Mi lehet a gond?Előre is köszönöm a segítséget!

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Mazda RX-8 2002-2012.

Ajtók száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm

Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma:   4
Hengerelrendezés: 

Kéttárcsás wankel elvű motor  
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés:   elöl, hosszában

Szívómotor, szekvencionális befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi 
Kamratérfogat (cm3):   2 x 654 = 1308   
Sűrítési viszony: 10,0:1    
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200 
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500

Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.

Végsebesség: ~223, és ~235 km/h

Több autó