2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










mazda-auto.hu | 2009-02-23 08:28 wolf179 részére
Sok minden okozhatja a problémát, elképzelhető, hogy tömítetlen a szívórendszer, pl. el van repedve a gumiharmonika, de lehet gyújtási elégtelenség is. Általában ennél a típusnál 110-130000km környékén érdemes az összes gyújtókábelt kicserélni. A korábbi saját autómon is cserések voltak ezek az alkatrészek. Persze sok egyéb dolog is lehet, látatlanban nehéz biztosat mondani. Gyertyacsere mikor volt?
wolf179 | 2009-02-20 21:06
hali.van egy MX-3 v6 os mazdám 1992-es. Az a baj,hogy ugrál az alpjáratom és mostanában menetközben leál és ujrakel inditani a lápa elött álok és lefulad. nemtudom milehet a baja!
DOXA | 2009-02-20 19:18 mazda-auto.hu részére
T.mazda-auto.hu!
Köszönöm szépen a válaszukat. :)doxa
ragaszkodó | 2009-02-20 10:38
Köszi szépen a választ,most olvastam el.
mazda-auto.hu | 2009-02-20 08:59 ragaszkodó részére
A 15V feletti értékek nem nevezhetőek ideálisnak, de még nem teszik tönkre az akkumulátort.
mazda-auto.hu | 2009-02-20 08:34 DOXA részére
Normál H1 szett megfelelő.
mazda-auto.hu | 2009-02-20 08:30 sance részére
30-as melegoldali jelzésű olaj, így a hidegoldali védelemre is figyelve 0w-30 vagy 5w-30-as motorolaj.
ragaszkodó | 2009-02-19 23:03
Tisztelt szakértő.Köszönöm előző kérdésemre a válaszát.Az autóm 626-os, 2000cm3 -es diesel,1988-as kiadású jmzgd alvázszámú.Lehet-e az akku feszültség üzem közben terhelés nélkül max 15-15,2V.teljes terheléssel 14,6V?Vagy vége a feszültségszabályznak?
DOXA | 2009-02-19 16:51
Tisztelt Szakértő!
Számomra igen kedves 2007, áprilisi mazda 6 mzr-cd 143 dpf-be szeretnék xenon világítást.
A kérdésem: az autómba simát,vagy CANBUS rendszerűt kell telepíteni? ( tudom, magasságállítás és fényszórómosó is kell)
Köszönettel: doxa
sance | 2009-02-19 16:26
Szakértö Ur.
Olajcsere elött áll 2003-as diesel mazda 6-om.
Melyik lenne a legalkalmasabb bele?
köszönöm válaszát