2026. Június 26. Péntek - János

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2016-09-21 14:58 Edifice részére

A kezelési könyvben 7 dl / 1000km van leírva, de ez nagy mértékben függ az üzemeltetés körülményeitől, ami nem ismert. Viszonylag kevés olaj van benne, ezért sűrűbben kell figyelni a szintet és ha csak egyszer is a minimum alatt van a szint, onnantól kezdve biztosan többet kell utántölteni. Javasoljuk a tulajdonosoknak a 15000 km-kénti olajcserét. Ez egy német autó, szerepel a DSR-ben és járt is szervizbe. Ennél többet csak a tényleges tualjdonosnak adhatunk ki.

Csabi626 | 2016-09-20 21:25

Tisztelt Szakértő!

A 2016-08-29 23:30 -kor leírt jelenség után kicseréltem a hőérzékelőt, amitől a hiba megszűnt.
Most viszont előfordul, hogy folyamatos országúti haladás közben időnként 1-1 rövid időpillanatra bekapcsol a ventillátor, amit leginkább abból lehet észrevenni, hogy “megrántja” a feszültséget.
Ennek mi lehet az oka?

Edifice | 2016-09-19 19:08

Tisztelt Szakértő!

Egy szervíz előélettel kapcsolatban szeretném a segítségét kérni, illetve információt a 2.3-as 166 lóerős motor egykori gyári és a mostani, esetemben 145e km-nél megengedett olajfogysztásáról.

Alvázszáma: JMZGY193671469341

Köszönöm szépen!

 

mazda-auto.hu | 2016-09-16 15:09 tokmány részére

A nyomásszabályzó szelepeket kellene ellenőrizni és amennyiben EURO4-es, akkor az üzemanyag adalékot is ellenőrizni kellene

tokmány | 2016-09-15 09:10

Tisztelt Szakértő!

Van egy 2006-os Mazda 3 1,6 CD autóm,és olyan probléma jelentkezett,hogy menet közben alacsony fordulaton ha kinyomom a kuplungot néha leáll. Ujra inditok beindul,és kettes,hármas fokozatban rángat,de nem mindig..Magasabb fordulaton megy rendesen. A szerelőmmel üzemanyagszűrőre gyanakodtunk,kicseréltük,de a probléma nem szünt meg.

Kérem segítségét,válaszát előre is köszönöm! Jani

denox | 2016-09-12 16:07 mazda-auto.hu2 részére

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszát! 

mazda-auto.hu2 | 2016-09-12 16:01 denox részére

Nincs semillyen bejegyzése, garanciális javítása se volt. Csak annyit látni, hogy Németországban helyezték forgalomba 2002.12.18-án.

denox | 2016-09-12 15:02

Tisztelt Szakértő!

Érdeklődnék, egy német piacos 2002-es Mazda MX-5 NBFL típusú autóval kapcsolatban, hogy van-e elektronikusan is vezetve a szervizkönyve és hogy a 117.000km futásteljesítmény mennyire reális.

Alvázszáma: JMZNB186220232334

Előre is köszönöm!

mazda-auto.hu2 | 2016-09-12 09:51 Petya007 részére

Igen, az önöndítóval kellene kezdeni.

mazda-auto.hu2 | 2016-09-12 09:50 samatagrav részére

- Mindenképpen szakszervízben kell megnézetni a kormányművet!

- a porlasztó hibájára utal.

- a kormánymű átvizsgálása szükséges.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lancia Rallye 037 Stradale 1982.

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm

Tengelytávolság: 2440 mm

Hasmagasság: 

Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)

Szelepek száma: 8

Szelepvezérlés típusa: DOHC

Furat/löket: 84 / 90 mm

Sűrítési viszony: 7,5:1

Feltöltés: Abarth kompresszor   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt keresztben

Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor

Sebességfokozatok száma: 5 
 

Hajtás: Hátsókerék

Lökettérfogat (cm3):     1995    
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):    207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     226 / 5000

Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.

Végsebesség: 220 km/h

Több autó