2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Turbófeltöltő, vagy kompresszor?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm
Tengelytávolság: 2665 mm
Hasmagasság: mm
Légellenállási együttható:
Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 88 / 89 mm
Sűrítési viszony: 11,0:1
Motorbeépítés: Hátsó tengely előtt hosszában, középen
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 6 automata
Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3): 6496
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min): 660/ 6500
Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3
Végsebesség: 337 km/h
Összesen 350 darab készült.
Több autó










mazda-auto.hu | 2011-09-22 12:42 kompolti részére
Kötelező a visszajelző. (Csak halkan,...a vizsgán enélkül nem mehetett volna át.)
kompolti | 2011-09-21 14:30
Sziasztok!
Vonóhorgot szereltettem 2000. évj-ú 626os Mazdámra. A szerelő nem szerelte be az irányjelző visszajelzőjét, mivel szerinte nem kötelező. A vizsgán átment, de szóltak, hogy legközelebb legyen beszerelve. Van valami egyértelmű törvény/előírás ami segíthet eligazodni?
Tanácsaitokat előre is köszönöm.
Zsolt
mazda-auto.hu | 2011-09-20 09:06 mannogab részére
Motorolaj/szűrő 15000km vagy évente, ha nem túl poros légterű helyen van használva az autó, vezérlés 90000 km, üzemanyagszűrő 45000 km. A levegő és pollenszűrő cseréje inkább nem feltétlenül halasztható 45000 km-ig porosabb helyeken.
mannogab | 2011-09-20 08:34
Üdvözlöm!
érdeklődnék, hogy 2004-es diesel Premacynak mennyi az olaj-, pollenszűrő-, üzemanyagszűrő-, vezérlés csereperiódusa? Inkább a javasolt érdekelne, nem az előírt... 150.000 km környékén esetleg van valami speciális szervizigénye? köszönöm
mazda-auto.hu | 2011-09-12 08:45 Cselev részére
A benzines 626-osokat csak elrontani lehet, azt is elsősorban csak a kötelező karbantartások elmulasztásával. Korábbi sérülések nyomait kell keresni, illetve az olajcserék/szervizek elvégzését kell ellenőrizni.
lucko | 2011-09-11 11:32
Üdv .
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e a 6-osban a vészvillogóban külön kis kapcsoló megvilágító izzó?
Köszönöm:
agyanszki | 2011-09-11 10:18
Üdvözletem!
Autóvásárlás előtt, egy kis segítség kellene, megdtudná valaki mondani, hogy egy 2002-ben az észak amerikai piacra gyártott Mazda 323f 1.6 L miben különbözik az európai modeltől? Milyen hozzá az alkatrészellátás?
Köszönöm szépen.
T.
Cselev | 2011-09-09 19:57
Üdv!
Egy 2000-es évjáratú 626 2.0 GT-t ajánlottak megvételre. Mi a véleménye típusról (eddig nem volt sem japán, sem 10 éves kocsim)? Mit érdemes nagyon megnéznem rajta, hogy ne kössek rossz üzletet?
Előre is köszi a választ!
lucko | 2011-09-09 18:40 mazda-auto.hu részére
Köszönöm megnézem....
mazda-auto.hu | 2011-09-09 15:03 lucko részére
A motor mögött a tűzfalnál (szélvédő alatti falon) van egy WEBASTO feliratú fém és fekete műanyag borítású kisméretű tégla méretű alkatrész. Általában csak a mediterrán térség piacairól származó autókban nincs.