2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm
Tengelytávolság: 2548 mm
Hasmagasság:
Gumiméret elöl: 205/70-15
Gumiméret hátul: 225/70-15
Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm
Sűrítési viszony: 10,25 : 1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt, hosszában
Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok
Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)
Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 6974
Szelepvezérlés típusa:
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min): 664/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp
Végsebesség: 290 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2011-09-22 12:42 kompolti részére
Kötelező a visszajelző. (Csak halkan,...a vizsgán enélkül nem mehetett volna át.)
kompolti | 2011-09-21 14:30
Sziasztok!
Vonóhorgot szereltettem 2000. évj-ú 626os Mazdámra. A szerelő nem szerelte be az irányjelző visszajelzőjét, mivel szerinte nem kötelező. A vizsgán átment, de szóltak, hogy legközelebb legyen beszerelve. Van valami egyértelmű törvény/előírás ami segíthet eligazodni?
Tanácsaitokat előre is köszönöm.
Zsolt
mazda-auto.hu | 2011-09-20 09:06 mannogab részére
Motorolaj/szűrő 15000km vagy évente, ha nem túl poros légterű helyen van használva az autó, vezérlés 90000 km, üzemanyagszűrő 45000 km. A levegő és pollenszűrő cseréje inkább nem feltétlenül halasztható 45000 km-ig porosabb helyeken.
mannogab | 2011-09-20 08:34
Üdvözlöm!
érdeklődnék, hogy 2004-es diesel Premacynak mennyi az olaj-, pollenszűrő-, üzemanyagszűrő-, vezérlés csereperiódusa? Inkább a javasolt érdekelne, nem az előírt... 150.000 km környékén esetleg van valami speciális szervizigénye? köszönöm
mazda-auto.hu | 2011-09-12 08:45 Cselev részére
A benzines 626-osokat csak elrontani lehet, azt is elsősorban csak a kötelező karbantartások elmulasztásával. Korábbi sérülések nyomait kell keresni, illetve az olajcserék/szervizek elvégzését kell ellenőrizni.
lucko | 2011-09-11 11:32
Üdv .
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e a 6-osban a vészvillogóban külön kis kapcsoló megvilágító izzó?
Köszönöm:
agyanszki | 2011-09-11 10:18
Üdvözletem!
Autóvásárlás előtt, egy kis segítség kellene, megdtudná valaki mondani, hogy egy 2002-ben az észak amerikai piacra gyártott Mazda 323f 1.6 L miben különbözik az európai modeltől? Milyen hozzá az alkatrészellátás?
Köszönöm szépen.
T.
Cselev | 2011-09-09 19:57
Üdv!
Egy 2000-es évjáratú 626 2.0 GT-t ajánlottak megvételre. Mi a véleménye típusról (eddig nem volt sem japán, sem 10 éves kocsim)? Mit érdemes nagyon megnéznem rajta, hogy ne kössek rossz üzletet?
Előre is köszi a választ!
lucko | 2011-09-09 18:40 mazda-auto.hu részére
Köszönöm megnézem....
mazda-auto.hu | 2011-09-09 15:03 lucko részére
A motor mögött a tűzfalnál (szélvédő alatti falon) van egy WEBASTO feliratú fém és fekete műanyag borítású kisméretű tégla méretű alkatrész. Általában csak a mediterrán térség piacairól származó autókban nincs.