2026. Június 27. Szombat - László

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2012-10-03 07:35 Foreszt 074 részére

Nem, sajnos egyelőre nem lehet magyarul "megtanítani".

Foreszt 074 | 2012-10-02 20:49

Köszönöm szépen az előző válaszát! Lenne még egy kérdésem Szeretném használni a telefon kihangosítót de csak idegen nyelven komunikál igy elég nehéz betanítani bár én a némettel próbálkozom a telefont már felismeri de a telefonkönyvet elég nehéz igy belediktálni! Szeretném kérdezni lehet-e magyar nyelvet varázsolni rá valami féle szoftverfrissétéssel vagy ezt a szervízben megoldják nekem? Köszönöm előre is Tisztelettel Kelemen István

mazda-auto.hu | 2012-10-02 07:52 Foreszt 074 részére

Van egy csavar a belső kilincs öblében, egy kör alakú fedéllel takarva, van egy a behúzó mélyedésben található kárpitdarab alatt, illetve egy az alsó sarokban a küszöbvilágítás fedele alatt. Ezek kicsavarozása után már csak patentok fogják.

Foreszt 074 | 2012-10-02 03:57

Szeretném megkérdezni hogy az ajtókárpitot hogy lehet egyszerüen és sérülésmentesen leszedni? Ugyanis a jobb oldali ajtóban valami gurulgat oda vissa ami rettenetes idegesítő!Köszönöm asegítségetelőre is!

mazda-auto.hu | 2012-09-21 10:22 vasskati részére

De mi okozta a füstölést? Olaj csöpögött a kipufogóra, vagy a motor melegedett túl ilyen mértékben. Ha az utóbbi igaz, akkor a többi szimering, így a szelepszár szimeringek is biztosan károsodtak, bár valószínűleg más is.

vasskati | 2012-09-19 23:03

Köszönöm a választ! Sajnos csak annyi látszott hogy a motorból jött, és büdös volt sokáig. Majd kb egy hónap múlva el kezdett az olaj csöpögni a motor tér jobb oldalán. Most meg azt mondta a szerelő hogy főtengely szimeringet kell cserélni. Azt szerettem volna tudni, hogy azzal a korábbi esettel összefüggésben van-e a baj.

mazda-auto.hu | 2012-09-19 11:25 vasskati részére

Attól függ melyik szimering, illetve mi füstölt. Mivel a szimeringek anyag gumi alapú, ezért hőtűrésük jóval szükebb tartományban mozog, mint a fém alkatrészeké. Megkeményednek, és nem tömítenek ha túlmelegednek.

vasskati | 2012-09-19 09:46

Kérdezem: szimering problémát okozhat a túlzott megterhelés. mondjuk vontatás, aminek a végén füstöl a motor? Köszonöm!

mazda-auto.hu | 2012-09-18 14:08 contofalsky részére

Ez alapján sem lehet biztosat mondani, a befecskendezőket, légtömegmérőt, a nyomásszabályzó szelepet, az említett fojtószelepet, illetve km-től függően akár egy szelephézagot is érdemes lenne ellenőrizni. Persze ha szelepfedél lekerül, akkor a befecskendező alátéteket is ki kellene cserélni.

contofalsky | 2012-09-17 08:08 mazda-auto.hu részére

Köszönöm. Az elmúlt napokban kifejezetten figyelem, amíg hideg a motor teljesen szabályosan jár, a hullámzás csak felmelegedett motornál tapasztalható. Támpontnak ez jelent valamit?

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Diablo GT 1999

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm

Tengelytávolság: 2650 mm

Hasmagasság: 110 mm

Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°

Szelepek száma: 48

Furat/löket: 87 / 84 mm

Lökettérfogat (cm3) : 5992

Sűrítési viszony: 10,7:1   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés 
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):  574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500

Sebességfokozatok száma: 5

Hátsókerékhajtás

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp

Végsebesség: 338 km/h

Több autó